Gå til innhold

I kveld kaster vi kondomet, og jeg tar min siste snus.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg og mannen min har bestemt oss for å ha ubeskyttet sex i kveld, for nå har vi lyst til å prøve :) Jeg snuser 1 (!) boks om dagen, og det vil si at jeg tar min siste snus i kveld. Jeg har lite peiling på dette med når man eventuelt kan bli befruktet. Hvis samleiet i kveld treffer, og jeg ikke snuser noe mer etter i kveld, kan det skade fosteret?

Anonymkode: 97f33...67d

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei

Anonymkode: 06559...853

  • Liker 2
Skrevet

Viktigere om du har eggløsning enn hvor mange snus du snuser i kveld, for graviditetens del. 

Anonymkode: 62f7c...fcd

  • Liker 5
  • 2 uker senere...
Skrevet

Nei. Du deler ikke blodomløp med barnet før ca. 5 uker etter bekfruktning, mener jeg å ha lest, så det er ingen bråhast den dagen du blir befrukta. Men nikotin kan gjøre det litt vanskeligere å bli gravid, visstnok, så det er sikkert bra å slutte nå uansett! Bedre enn å utsette det uungåelige.

Skrevet

Hvordan gikk det?Har dere knulla uten kondom?

 

Anonymkode: ce3f1...ed6

Skrevet

Jeg sluttet også å snuse for nøyaktig 7 dager siden etter å ha snuset i over 9 år. Motovasjonen ble at prøvingen har tatt tid og det er like greit å slutte før jeg blir gravid😜☺️

Anonymkode: c32e9...f9d

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...