Gå til innhold

Tips til vogn som ikke er bugaboo eller emmaljunga?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg ser etter vogn men liker ikke emmaljunga. Bugaboo er fin, men lurer egentlig på om noen har tips til ei god vogn som er litt billigere? Stokke er uaktuelt da jeg har hørt mye negativt. 

Anonymkode: 7025c...9a7

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Britax smile 2 kommer godt ut i tester. Vi har kjøpt den på salg på lekmer.no, men har ikke tatt den i bruk enda. Betalte 5.300.- for hele vognen (både bag og sportsvogn).  Om du følger med på nettet er det ofte gode tilbud på barnevogner. (Anbefaler jollyroom.no, lekmer.no, babybanden.no og barnashus.no) 

  • Liker 1
Skrevet

Britax Go Next er i funksjon ganske lik Bugaboo, litt bedre på noen områder (har for eksempel demping). Koster ca like mye , men er i motsetning til bugaboo på salg innimellom. Britax Smile som er nevnt er også god og rimeligere. 

Mange er fornøyd med Babyjogger City Elite , og Mountain Buggy . Merk at på dem kan ikke sportsdelen vendes mot deg. 

Skrevet

Jeg er storfornøyd med TFK Lite :) Men den koster den også altså.

Anonymkode: 2f647...58e

Skrevet

Fornøyd med Britax Smile 2 her også! :) Der kan du også kjøpe Britax Römer bilsete som kan festes rett på understellet til vogna uten adapter. Utrolig praktisk. 

Anonymkode: 11ed3...6b3

Skrevet

Jeg er veldig fornøyd med vår mountain buggy urban jubgle. Den er liten og lett, og trillekomforten er den beste jeg har kjent. Vi har 2016 modellen, på den kan bagen gjøres om til en skråstilt sittedel som er vendt mot den som triller. Kan anbefales.

Anonymkode: b8a29...2ee

  • Liker 1
Skrevet

Også superfornøyd med Britax Smile 2! :)

Anonymkode: 6cc9d...481

Skrevet

Bsbyjogget city premier med deluxe bag!

Skrevet

UppaBaby Vista! kjempefornøyd:)

Skrevet

Kjempe fornøyd med Trille Viper 4S. Dansk merke som kjøpes på nett her i landet. Kjempegod å trille på både asfalt og grus,  romslig bag, innebygd myggnetting og lufting, både bag og sportsdel kan snus begge veier, superenkel å slå sammen. Stelleveske fulgte med vogna.

 

http://www.prisjakt.no/product.php?p=2631150

Anonymkode: dc63e...d12

Skrevet

Britax, enten smile eller go next! :)

Skrevet

Jeg har Teutonia-vogn, selges hos Lilleprinsen.no: http://lilleprinsen.no/epages/Lilleprinsen.sf/no_NO/?ObjectPath=/Shops/Lilleprinsen/Categories/Barnevogn/Teutonia/Teutonia_vogn 

Altså, jeg har ikke erfaring med andre vogner annet at jeg ser mine venninner bruker de, så jeg har egentlig bare erfaring med en vogn, ungen min er 2,5 år nå. Og jeg er bare fornøyd, og jeg kan ikke skjønne at ikke flere har Teutonia, det må være bare fordi Babyshop ikke selger de? Jeg har trehjuling, men de finnes også med 4 hjul. Det finnes med hardbag eller softbag til, vi hadde softbag og jeg savnet ikke hardbag. Sittedelen kan vendes begge veier, og selvfølgelig liggedelen også. Veldig gode store hjul (ihvertfall på trehjuling), som jeg har ingen problem med men nå bor jeg i Oslo og kjører ikke vogna i skogen. :) 

Det er ihvertfall sinnssykt mye billigere vogn enn Emmalunga og Bugaboo, det er ikke i nærheten av ti tusen. Og jeg har aldri angret at jeg ikke brukte MER penger på vogna. :fnise:

 

Anonymkode: 01e41...129

Skrevet

Babyjogger city elite er anbefalt og flere ganger kommet ut best i test 

Anonymkode: ab473...60f

  • Liker 1
Skrevet

Vi har Bumbleride indie, og er kjempefornøyd. Ganske lett vogn, og veldig god å trille både på grus, asfalt og kjøpesenter. Prisen er ikke så ille heller :)

Skrevet

Har også britax smile 2, og er for så vidt fornøyd, men bagen begynner allerede å bli for liten for vår lille (store) plugg på 3,5 mnd... men tror det er full liggestilling på sportsdelen, så det går vel kanskje bra å bytte før 6 mnd. Men god å trille, lett og enkel å håndtere.

Anonymkode: daec7...e64

Skrevet

Babyjogger city elite!

Anonymkode: bd2f2...c96

Skrevet

Bra du ikke skal ha emmaljunga, de er så Harry. De gamle cordfløyelsvognene fra 70-tallet er de beste. Skikkelig retro og skikkelig kult. Jeg ble budt masse penger for min av en ung jente med emmaljunga, men selger faen ikke. Vil ikke være Harry sau. Jeg lå i den, min datter ligger i den og får hun barn skal den ungen også få ligge i den. Fine vogna! :rodmer:

Anonymkode: 7efd1...4d6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...