Nilla Skrevet 20. november 2004 #1 Skrevet 20. november 2004 Vi har lekt litt med tanken på å leie inn en til å ta seg av filmingen på den store dagen. Fikk ideen i hovedsak da vi var inne på sida www.bryllup.no Men det firmaet holder til på Skedsmokorset, og vi bor ikke langt unna Trondheim. vet dere om noen som tar på seg filming som holder til i Trøndelagsregionen? Er det noen som har erfaring med å leie inn proff til å filme?? Pris, kvalitet osv.
flopia Skrevet 21. november 2004 #2 Skrevet 21. november 2004 Hvis du ikke vil ha en som er "helt profesjonell" kan du jo ta kontakt med foto/film-klubbene i den byen du bor i. Kanskje de kans hjelpe deg!
Gjest Gjest Skrevet 21. november 2004 #3 Skrevet 21. november 2004 Et rimeligere alternativ er jo å spørre en av gjestene/en nabo etc. om hjelp? fortrinnsvis en som ikke drikker seg snydens, har sett nok eksempler på det i andre situasjoner hvor kameraansvarlig villig deler ut oppgaven til alt som kan krype og gå av andre gjester som er like påseilet
*tine* Skrevet 21. november 2004 #4 Skrevet 21. november 2004 Et rimeligere alternativ er jo å spørre en av gjestene/en nabo etc. om hjelp? fortrinnsvis en som ikke drikker seg snydens, har sett nok eksempler på det i andre situasjoner hvor kameraansvarlig villig deler ut oppgaven til alt som kan krype og gå av andre gjester som er like påseilet Det gjorde vi! Funka kjempefint, og er sikkert mye billigere enn å leie proff folk. Men, det spørs selvfølgelig hvordan du vil ha det. Det blir jo ikke helt perfekt filming med amatører, men et koselig minne fra bryllupsdagen
Gjest MrsL Skrevet 21. november 2004 #5 Skrevet 21. november 2004 Vi leide en fra Heimdal. Sender deg en PM
Grooo Skrevet 21. november 2004 #6 Skrevet 21. november 2004 Det ble filmet noe i bryllupet vårt, tante og ei venninne filmet litt av talene, valsen og litt ellers. Vi har faktisk ikke sett på det ennå, det er halvannet år siden vi giftet oss... Har det bare på slik kasett som passer i kameraet, og kameraet var jo ikke vårt. Skal få det over på video en gang, men har ikke fått somlet oss til det ennå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå