AnonymBruker Skrevet 6. oktober 2016 #1 Skrevet 6. oktober 2016 Jeg er skikkelig dårlig på det å ta i mot komplimenter og på hva jeg skal si. Til og med når noen ikke sier det face to face F.eks på tinder. Hva svarer en om noen gir et kompliment på tinder? Fikk et kompliment her for et par dager siden "nydelig ansikt". Ikke noe mer enn det. Ikke noe hei, ikke noe spørsmål. Svarer en da bare takk? Samtalen må jo liksom holdes igang. Anonymkode: a075f...e5f
AnonymBruker Skrevet 6. oktober 2016 #2 Skrevet 6. oktober 2016 Takk, det var hyggelig Eventuelt et kompliment til han/henne om du ønsker det. Anonymkode: 7dfab...4e1
AnonymBruker Skrevet 6. oktober 2016 #3 Skrevet 6. oktober 2016 "Du skulle sett rumpa mi " Anonymkode: 9d5a7...c4d 1
sol87 Skrevet 6. oktober 2016 #4 Skrevet 6. oktober 2016 40 minutter siden, AnonymBruker skrev: Jeg er skikkelig dårlig på det å ta i mot komplimenter og på hva jeg skal si. Til og med når noen ikke sier det face to face F.eks på tinder. Hva svarer en om noen gir et kompliment på tinder? Fikk et kompliment her for et par dager siden "nydelig ansikt". Ikke noe mer enn det. Ikke noe hei, ikke noe spørsmål. Svarer en da bare takk? Samtalen må jo liksom holdes igang. Anonymkode: a075f...e5f "Vent til du ser resten" "Ja, de sier jo at motsetninger tiltrekker hverandre" (NEIDA, haha!) "Tusen takk, har fått det av foreldrene mine"
jabx Skrevet 6. oktober 2016 #6 Skrevet 6. oktober 2016 "Nydelig ansikt"? Haha, for et dårlig kompliment...
Arktis Skrevet 6. oktober 2016 #7 Skrevet 6. oktober 2016 2 timer siden, sol87 skrev: "Vent til du ser resten" "Ja, de sier jo at motsetninger tiltrekker hverandre" (NEIDA, haha!) "Tusen takk, har fått det av foreldrene mine"
Arktis Skrevet 6. oktober 2016 #8 Skrevet 6. oktober 2016 Jeg er og dårlig på det, blir så flau, spesielt når det er face to face. Blir liksom "hehe, takk"
AnonymBruker Skrevet 7. oktober 2016 #9 Skrevet 7. oktober 2016 9 timer siden, AnonymBruker skrev: Jeg er skikkelig dårlig på det å ta i mot komplimenter og på hva jeg skal si. Til og med når noen ikke sier det face to face F.eks på tinder. Hva svarer en om noen gir et kompliment på tinder? Fikk et kompliment her for et par dager siden "nydelig ansikt". Ikke noe mer enn det. Ikke noe hei, ikke noe spørsmål. Svarer en da bare takk? Samtalen må jo liksom holdes igang. Anonymkode: a075f...e5f "Jeg vet det!" Anonymkode: f7446...c39
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå