Persephone Skrevet 2. oktober 2016 #1 Skrevet 2. oktober 2016 Jeg har innsett at jeg ikke har noe anna valg enn å bruke sekk. Veske funker ret og slett ikke når jeg må drasse med meg pcen og bøker hver eneste dag. Den jeg har nå er ikke akkurat pen, men funker greit nok til høstjakka mi, men den er virkelig helt krise når det kommer til vinteren og jeg begynner å gå med kåpe. Så har du noen forslag til sekk jeg kan bruke til ei finere brun kåpe som er romslig nok til pc og matboks ++? Det kan godt være for eksempel skinn, og den bør helst ikke koste mer enn 1500. Tusen takk for alt av svar
AnonymBruker Skrevet 7. oktober 2016 #3 Skrevet 7. oktober 2016 Har du vært i veskebutikker å sett? Jeg ville gått for en fin skinnsekk Det selger de overalt. Anonymkode: e37eb...6c9
chouette Skrevet 8. oktober 2016 #4 Skrevet 8. oktober 2016 Denne synes jeg er utrolig pen. Ikke skinn da. http://shop.nordstrom.com/s/matt-nat-katherine-vegan-leather-backpack/4429838?origin=related-4429838-0-2-PP_4-Data_Lab_Recommendo_V2-fbt_similar_items&recs_type=related&recs_productId=4429838&recs_categoryId=0&recs_productOrder=2&recs_placementId=PP_4&recs_source=Data_Lab_Recommendo_V2&recs_strategy=fbt_similar_items&recs_referringPageType=item_page
Cata Skrevet 8. oktober 2016 #5 Skrevet 8. oktober 2016 Hva med noe slikt? Jeg har selv en Samsonite PCsekk av eldre modell som jeg har brukt utrolig mye. Denne er også enkel og grei.
Vesentlig Skrevet 8. oktober 2016 #6 Skrevet 8. oktober 2016 Er veldig glad i min vantette ryggsekk fra Rains, men må alltid ha en stor bok i innerst da den har dårlig støtte i ryggen..
Persephone Skrevet 17. oktober 2016 Forfatter #7 Skrevet 17. oktober 2016 På 8.10.2016 den 18.21, toothfairy skrev: Denne synes jeg er utrolig pen. Ikke skinn da. http://shop.nordstrom.com/s/matt-nat-katherine-vegan-leather-backpack/4429838?origin=related-4429838-0-2-PP_4-Data_Lab_Recommendo_V2-fbt_similar_items&recs_type=related&recs_productId=4429838&recs_categoryId=0&recs_productOrder=2&recs_placementId=PP_4&recs_source=Data_Lab_Recommendo_V2&recs_strategy=fbt_similar_items&recs_referringPageType=item_page Ja, det er noe sånt som dette jeg tenkte på! Den var utrolig fin egentlig, men kanskje litt i minste laget. Jeg må nesten google dimensjonene ^^" Men det blir kanskje veldig dyrt for den med toll og frakt. På 9.10.2016 den 0.25, Cata skrev: Hva med noe slikt? Jeg har selv en Samsonite PCsekk av eldre modell som jeg har brukt utrolig mye. Denne er også enkel og grei. Hmm, det var egentlig noe mer "pensekk" jeg tenkte på, men disse var jo mye penere enn den jeg har nå. Noe sånt som dette kan jeg virkelig gå for ja. På 9.10.2016 den 0.32, Vesentlig skrev: Er veldig glad i min vantette ryggsekk fra Rains, men må alltid ha en stor bok i innerst da den har dårlig støtte i ryggen.. Den var veldig søt. Hvordan er den å ha på ryggen, og tror du det funker med pc som ryggstøtte i stedet for en bok? Pcen må jeg jo ha med meg uansett hva, men bøker er det temmelig sjelden jeg går rundt med nå lenger. Veldig sent svar dette her, men jeg hadde egentlig gitt opp å få noe svar her.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå