Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har nå søkt om prøverør. Men hvordan regnes ventetiden? Starter den når gynekologen sendte inn søknaden, eller er det fra første konsultasjonstime hos fertilitetsklinikken? 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror det er når søknaden blir sendt men er veldig forskjellig tid fra sted til sted. Noen ganger tar det litt tid etter samtale og.

Anonymkode: 77032...9a7

Skrevet
På 2. oktober 2016 den 13.26, AnonymBruker skrev:

Tror det er når søknaden blir sendt men er veldig forskjellig tid fra sted til sted. Noen ganger tar det litt tid etter samtale og.

Anonymkode: 77032...9a7

Takk for svar :)

Skrevet

Det spørs hvor du har søkt? Gynekologen sendte søknad april 2014, og fikk svar to mnd etterpå om lang ventetid. Vi ble kalt inn til konsultasjon i november 2015 for samtale, også starta vi med kuren i mars 2016. Dette var på riksen. Det kan jo hende at ventetiden er blitt kortere nå som de har blitt strengere med hvem som får hjelp eller ikke. Når er jeg på runde 2. Vi prøvde privatklinikk først i håp om å slippe å vente så lenge. 

Anonymkode: ff28d...ec5

Skrevet

Vi sendte søknad 30. August, og vil skal på første konsultasjon 1.november allerede. Dette er i Porsgrunn, vi sokner dit. Har hørt at de har kort ventetid. 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...