Gjest Anonymous Skrevet 18. november 2004 #1 Skrevet 18. november 2004 Har bare et lite tips som jeg har lyst til å dele med de som har såkalte "ørebarn".. Jeg har en liten gutt som er veldig plaget av øreverk, så fikk jeg et tips av ei venninne som har gått på naturmedisin. Helle litt perikumolje i øret, det hjelper helt utrolig... De gangene jeg har gjort det har ikke trommehinnen sprekt! Hjelper på smertene også.. Gutten min er såpass stor så han sier at det hjelper. Verdt et forsøk..
Grooo Skrevet 18. november 2004 #2 Skrevet 18. november 2004 Alle kjærringråd er verdt å prøve når man har øreverk, for det er vondt!
Sannasol Skrevet 19. november 2004 #3 Skrevet 19. november 2004 Jeg har/hadde også et ørebarn. Hun var ille plaget med konstant væske i mellomøret, samt flere ørebetennelser i året. Henne tok jeg til akupunktør og Homeopat. Etter tre akupunkturbehandling samt bruk av homeopatmedisin har hun nå vært frisk i 1 1/2 år. Hvis hun kjenner antydning til noe ubehag starter vi på med homeopat-medisinen, og det går over raskt. Dette var virkelig verdt det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå