Gjest Anonymous Skrevet 16. november 2004 #1 Skrevet 16. november 2004 noen som har sett litt tykke offwhite strømpebukser? Sett på cubus, hm, lindex, mange butikker! Finner ingen steder... liker de med litt sånn mønster i seg. Sydd i på en måte :-?
Gjest Virvel Skrevet 16. november 2004 #2 Skrevet 16. november 2004 H&M har noen i ull med litt sånn hullete mønster. I fjor kjøpte jeg noen helt enkle, glatte (også i ull) på Cubus. Har også sett i dagligvarebutikker (!), tror faktisk jeg har et par som er kjøpt på ICA... Og Lindex pleier å ha alt som er av strømper, så kanskje du burde kikke i litt flere butikker. Men jeg er enig i at det ikke er lett å få tak i! Før jeg fant de på Cubus i fjor hadde jeg lett i evigheter. Jeg skulle gjerne hatt noen kritthvite strømpebukser også, jeg da, men det er tydeligvis ikke å oppdrive for store jenter. I barneavdelingene har de massevis. Riktig nok er jeg liten, men ikke så liten.
Gjest Anonymous Skrevet 16. november 2004 #3 Skrevet 16. november 2004 H&M har noen i ull med litt sånn hullete mønster. I fjor kjøpte jeg noen helt enkle, glatte (også i ull) på Cubus. Har også sett i dagligvarebutikker (!), tror faktisk jeg har et par som er kjøpt på ICA... Og Lindex pleier å ha alt som er av strømper, så kanskje du burde kikke i litt flere butikker. Men jeg er enig i at det ikke er lett å få tak i! Før jeg fant de på Cubus i fjor hadde jeg lett i evigheter. Jeg skulle gjerne hatt noen kritthvite strømpebukser også, jeg da, men det er tydeligvis ikke å oppdrive for store jenter. I barneavdelingene har de massevis. Riktig nok er jeg liten, men ikke så liten. takk for svar får se igjennom noen flere lindexer og noen flere cubuser. lette meg i hjel i fjor etter hvite strømpebukser også, fant det ikke før jeg dro til london :o
Tigi Skrevet 17. november 2004 #4 Skrevet 17. november 2004 Jeg lette også lenge etter dette tidligere i høst. På Lindex hadde de bare Leggings (-og det blir jo ikke helt det samme!). Fant tilslutt offwhite ullstrømpebukse på Kappahl. Nå i helgen så jeg de hadde fått inn på HM også. Så du må visst bare fortsette letingen!
Gjest Virvel Skrevet 18. november 2004 #5 Skrevet 18. november 2004 Når jeg tenker meg om, så var det nok på KappAhl jeg kjøpte strømpebukser i fjor, ikke på Cubus.
Gjest Anonymous Skrevet 22. november 2004 #6 Skrevet 22. november 2004 Jeg kjøpte akkurat et par tykke gode strømpebukser på HM. De er offwhite/grå. med et slags klassisk "ull-sokk" farge på dem i acryl. Kostet 49,90 tror jeg. Varm og god på lange utedager. Vet de har den overalt på HM enda, anbefales! Anders E.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå