Gå til innhold

i dag skal jeg starte, og jeg skal skal skal klare det!


Gjest anonym

Anbefalte innlegg

Gjest Anonymous

pån igjen! ja dte er litt jojo! men nå skal jeg klare det! prøvde for en mnd siden men klarte det ikke... men i går spiste jeg min siste sjokolade og mitt siste glass brus! nå skal jeg på treningen og jeg skal skjerpe mitt inntak med så masse usunn mat! så idag ble dte ikke brødskive med reker i majones, men en sunn frokostblanding.. kjenner meg ikke mett men.. det får gå!

bare s¨å synd det der med adventskalenderen som jeg bare måå ha.. da blir det en liten sjokoladebit hver dag....

men ønsk meg lykke til da.. og gi meg gjerne noen gode råd!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Gjest Ethereal

Pass på å spise NOK, ellers sprekker du bare utpå dagen. Spesielt viktig er det å spise bra tidlig på dagen, da er godtesprekk på kvelden lettere å forhindre. I tillegg bør du ikke være FOR streng mot deg selv, da blir det bare for vanskelig å holde ut.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Spis nok så du føler deg mett! Og for all del.. en liten sjokoladebit fra kalaederen kommer ikke til å ødelegg om du virkelig legger om livsstilen. Ingen fare!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...