Gå til innhold

"Hva ser du etter i en potensiell partner"


Anbefalte innlegg

Skrevet

En gjenganger å bli spurt om dette på datingside, og jeg lurer på hva jeg skal svare. Vet jo, men vanskelig å sette ord på alt. Hva svarer dere andre på spørsmålet?

Anonymkode: b309d...bfa

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det hadde jeg aldri skrevet inne på et forum ala KK og Hennemag ass. Du får sikkert noen sånne svar: Jeg ønsker meg hus, bil og hytte på Tjøme. :smilbla:

Gjest Linaria
Skrevet

Jeg pleier å kopiere det som står under "søker" eller noe. Som "mann 25 - 25 år" f.eks. Når jeg faktisk forelsker meg, merker jeg at de meste av dealbreakere og krav jeg hadde tidligere, bare forsvinner uansett, så er utrolig vanskelig å skulle svare på sånt. 

Skrevet

Hel ved, samme typen humor som meg, ryddig økonomi (nei; det betyr ikke steinrik. Det betyr å ha orden i egne sysaker og ikke stå med den ene foten på et bananskall og den andre i skifteretten)

Anonymkode: 7a87d...4a6

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...