Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Det snør ute! Og det er kaldt og vind også. Litt for tidleg med vinter for meg - den kan komma vetle julafta. Brrr - legga meir ed i ovnen - laga ostesmørbrød og koka kakao. NAM!

Gjest GreenSky
Skrevet

Ja, jeg så det snødde her også (Oslo) men det legger seg nok ikke på bakken enda på en stund. Håper jeg!

Skrevet

Jeg håper det kommer snø i Oslo snart, da slipper jeg slølete møkkete sko og buksekanter. Jeg slipper å bli søkkvåt bare jeg går ut døra og alt blir så mye lysere og "freshere". Jeg har aldri skjønt hvorfor noen foretrekker lang høst i stedenfor vinter.

Skrevet
Skal vi ha snøballkrig' date= ¤Arwen¤? :sjarmor:

Hvis du tør :sjarmor: Jeg er tøffere en jeg ser ut som :tunge1:

Gjest GreenSky
Skrevet

Ok, bare vent til det blir snø! :sjarmor: *gnir seg i hendene og ler kneggende latter*

Skrevet
Jeg håper det kommer snø i Oslo snart' date=' da slipper jeg slølete møkkete sko og buksekanter. Jeg slipper å bli søkkvåt bare jeg går ut døra og alt blir så mye lysere og "freshere". Jeg har aldri skjønt hvorfor noen foretrekker lang høst i stedenfor vinter.[/quote']

Min erfaring med Oslo-snøen er at den er enten i veien ellers så blir den bare brun og stygg og slapsete.....syns det er deilig med bare veier og lang høst. Snøen kan komme i midten av desember.

Skrevet
Ja' date= jeg så det snødde her også (Oslo) men det legger seg nok ikke på bakken enda på en stund. Håper jeg!

Har det snødd i Oslo?? :o

Når??

*vilhasnøNÅÅÅ*

Skrevet

Det lurer jeg også på. Har ikke vært så mye som et snefnugg her. Håper sneen lar vente på seg litt til da, et par uker rundt jul er bra, men ellers kan jeg godt være uten.

Skrevet

Hakke sett antydning til snø i dag jeg heller, men på onsdag sludda det ganske bra..... Litt tidlig ennå :wink:

Skrevet
Hakke sett antydning til snø i dag jeg heller, men på onsdag sludda det ganske bra..... Litt tidlig ennå :wink:

Hvor i Oslo da? heldiggris! Ha`kke sett snurten av verken snø eller sludd ennå,jeg!:-(

Skrevet

Hvor i Oslo da? heldiggris! Ha`kke sett snurten av verken snø eller sludd ennå,jeg!:-(

Det har snødd på Grorud i år hvertfall.

Skrevet

På Klemetsrud, på Lørenskog, på Lillestrøm og på Alnabru også......

Gjest lilletroll
Skrevet

Har faktisk ikke snødd ennå her i Telemark hvor jeg holder til....og det er jo bare merkelig da.....pleier jo å ha snødd optil flere ganger på den her tiden...selv om det ikke legger seg.....men jeg har det ikke travelt med at det skal snø jeg....for første år på...tja....første gang noen sinne tror jeg så er jeg ikke ivrig etter at det skal komme snø.....men julen må være hvit da!!

Skrevet
Jeg vil ha snø :sur:

Kom og hent - verda er kvit i dag. Snøballkrig anyone? Taparen lyt rydda oppkjørsla :-) Og så laga englar i snøen!

Skrevet

Har verken sett snø eller sludd enda, og det er helt greit for min del. Nå blåser det veldig surt og kaldt ute så "snø luften" er kommet hit til kysten og...

Skrevet

Ok, bor i den snefrie delen av byen. :sjarmor:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...