Rannva Skrevet 11. november 2004 #1 Skrevet 11. november 2004 Noen som har giftet seg ved den norske ambassaden i Paris, og vil fortelle meg litt om det praktiske rundt det? Ringer en bare dit og hører når det er ledig tid? Ordnes papirarbeidet her på forhånd?
Vimsevips Skrevet 11. november 2004 #2 Skrevet 11. november 2004 Halt riktig, ring eller send dem en mail. Alt papirarbeidet ordnes her hjemme. Har ikke selv gjort det, men var forlover i et ambassadebryllup i Haag. Venninna mi undersøkte også Paris og konstanterte at Paris var mer populært enn Haag.. (Vær tidlig ute, kontakt dem snarest mulig).
Loolaa Skrevet 12. november 2004 #3 Skrevet 12. november 2004 Var i bryllup i Paris i sommer! Brudeparet tok kontakt med ambassaden rundt nyttår og giftet seg i juni. MEN det var vel og merke på en fredag, kanskje lettere å få da? Brudeparet, forlovere og foreldre var med på ambassaden. Så var det ny vielse i sjømannskirka hvor alle gjestene var med. Kanapeer og champanje der etterpå, så ble vi kjørt i buss til en flott restaurant hvor vi var resten av kvelden. En veldig fin dag for alle!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå