Gå til innhold

Tror dere disse er ekte?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Hvis det virker for godt til å være sant, så er det ofte det. Cluse ligger vel nærmere 1000-lappen enn 100-lappen så jeg ville styrt unna. 

Anonymkode: 43b4c...966

AnonymBruker
Skrevet

Bildene i annonsen er i tillegg hentet fra http://clusewatches.com/ egne sider, noe som gjør det enda mer mistenksomt :dry:

Anonymkode: 43b4c...966

AnonymBruker
Skrevet

Ikke orginalt bilde, av klokkene, en bruker uten telefonnummer og uten vurderinger, en temmelig lav pris og mange forskjellige varianter. Ommde skulle være ekte så kan de godt være tyvegods i tillegg. Styr unna. 

Anonymkode: a7742...b5a

AnonymBruker
Skrevet

Ikke nødvendigvis tyvegods. Kan rett og slett bare være billigklokker kjøpt fra kina. Men skulle jeg ha kjøpt, så hadde jeg bedt om bilder av de aktuelle klokkene som egentlig selges. 

Anonymkode: fa4be...47d

AnonymBruker
Skrevet

Vil du ha en uekte vare til ca 150 kr shop i vei. På den annen side er det ikke sikkert du får noen vare heller. Da har du kasta pengene ut av vinduet. Det finnes ingen grunn i verden til at det sitter noen og "gir bort" evnt fortjeneste på populære ekte klokker. Vedkommende kunne greit solgt disse klokkene til en langt høyere pris om det var ekte varer.

Anonymkode: fe514...667

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...