Gå til innhold

Fullfør setningen....


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg skulle ønske jeg hadde noen jeg kunne snakke med om ........ .

Mitt svar: Jeg skulle ønske jeg hadde noen jeg kunne snakke med om faren min (var ukjent for meg i mange år, har så miksede følelser om jeg ønsker å treffe ham eller ikke).

 

Synes det kunne vært interessant å høre samme fra noen av dere andre. :-)

Anonymkode: 9ff95...1c8

Videoannonse
Annonse
Skrevet
6 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Jeg skulle ønske jeg hadde noen jeg kunne snakke med om ........ .

 

Anonymkode: 9ff95...1c8

..hvordan jeg maler et badegulv. Jada, jeg har søkt på nett. Funnet maling og tilbehør. Men nå faller det praktiske på meg. Jeg har ikke malt noesomhelst på over 20 år. Og så står jeg der med penselen da.. og alt det andre. Kanskje best med maskeringstape først, eller var det betongrens, eller hva det nå het igjen.

Og var den betongmalingen egentlig egnet til våtrom? :bond:

  • Liker 1
Skrevet

.... en erotisk novelle jeg leste for litt siden, hvor jeg bare måtte stoppe opp med det jeg gjorde og lese ferdig fordi jeg virkelig knyttet meg til karakterene og følte med dem så mye og generelt hele historien var bare så...... :rodme:

Ja det var virkelig bare spennende, og nå trenger jeg noen å drøfte den med.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...