Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #1 Skrevet 10. juni 2016 Dere som har tenkt til å poste bilder eller har postet ansiktsbilder av dere selv: Diskuterer dere mye på kg, er det harde og tøffe debatter, eller holder dere dere litt i bakgrunnen og deltar i de "snille debattene"? Har dere svært få kontroversielle meninger dere ytrer her? Vet at enkelte brukere jeg har sett kan svare nei på siste spørsmål, men jeg blir oppriktig nysgjerrig. Jeg ser ikke for meg at folk som poster opplysningene sine tør å delta i tøffe, kontroversielle debatter. Slik som tøffe-meg Det er nettopp fordi jeg tør å være kontroversiell at jeg ikke ønsker å poste bilder av meg, eller snakke for mye om meg selv, selv som AB. For det er en del av moroa, anonymiteten og det å kunne dra igang en brennheit debatt uten at noen sender melding på FB lizzmmmm.
Gjest Honeyblossom Skrevet 10. juni 2016 #2 Skrevet 10. juni 2016 Diskuterer ingenting Alt jeg gjør her inne er å gi noen råd her og der eller dele erfaringer og tips.
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #3 Skrevet 10. juni 2016 Et øyeblikk siden, Honeyblossom skrev: Diskuterer ingenting Alt jeg gjør her inne er å gi noen råd her og der eller dele erfaringer og tips. Da skjønner jeg at du ikke er redd for å vise hvem du er
Lisana Skrevet 10. juni 2016 #4 Skrevet 10. juni 2016 (endret) 6 minutter siden, Badebuksa skrev: Dere som har tenkt til å poste bilder eller har postet ansiktsbilder av dere selv: Diskuterer dere mye på kg, er det harde og tøffe debatter, eller holder dere dere litt i bakgrunnen og deltar i de "snille debattene"? Har dere svært få kontroversielle meninger dere ytrer her? Vet at enkelte brukere jeg har sett kan svare nei på siste spørsmål, men jeg blir oppriktig nysgjerrig. Jeg ser ikke for meg at folk som poster opplysningene sine tør å delta i tøffe, kontroversielle debatter. Slik som tøffe-meg Det er nettopp fordi jeg tør å være kontroversiell at jeg ikke ønsker å poste bilder av meg, eller snakke for mye om meg selv, selv som AB. For det er en del av moroa, anonymiteten og det å kunne dra igang en brennheit debatt uten at noen sender melding på FB lizzmmmm. Jeg tror det er lurt å si litt mindre om seg selv dersom man legger ut bilder. Men får inntrykk av at mange sier ganske mye om seg selv, og allikevel legger ut. For meg er kg et rådgivningsforum, der jeg vil motta råd om alt fra tannlegebesøk, kroppslige tilstander osv, og dermed så er det litt pinlig å legge ut ansiktsbilde av meg selv. Det er ikke det jeg bruker forumet til. Men tror alle ser på det med forumet på ulike måter. Noen bruker det sikkert til dating Endret 10. juni 2016 av Lisana 1
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #5 Skrevet 10. juni 2016 1 minutt siden, Lisana skrev: Jeg tror det er lurt å si litt mindre om seg selv dersom man legger ut bilder. Men får inntrykk av at mange sier ganske mye om seg selv, og allikevel legger ut. Kan hende ikke alle tenker godt nok over det heller. Det har vært tilfeller der arb.givere har gitt folk sparken fordi de postet noe de var uenig i på FB, f.eks. Ikke det at jeg skal skremme folk, brukte det bare som eksempel på ulempene ved å oute seg selv Fordelen er jo at man kan på kompimenter og kanskje en kjæreste eller fem.
Gjest Honeyblossom Skrevet 10. juni 2016 #6 Skrevet 10. juni 2016 3 minutter siden, Badebuksa skrev: Da skjønner jeg at du ikke er redd for å vise hvem du er Holder meg bevisst unna diskusjoner og debatter, men ganske artig å følge med på fra sidelinja iblant
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #7 Skrevet 10. juni 2016 Et øyeblikk siden, Honeyblossom skrev: Holder meg bevisst unna diskusjoner og debatter, men ganske artig å følge med på fra sidelinja iblant Ja, det er det jo Jeg klarer dog ikke å se og ikke røre, hehe... må blande meg inn ofte. Enten som bruker eller AB
Lisana Skrevet 10. juni 2016 #8 Skrevet 10. juni 2016 1 minutt siden, Badebuksa skrev: Kan hende ikke alle tenker godt nok over det heller. Det har vært tilfeller der arb.givere har gitt folk sparken fordi de postet noe de var uenig i på FB, f.eks. Ikke det at jeg skal skremme folk, brukte det bare som eksempel på ulempene ved å oute seg selv Fordelen er jo at man kan på kompimenter og kanskje en kjæreste eller fem. Jeg er enig i det. Det er en årsak for at jeg er redd å ha arbeidsgiver på facebook også. Men på facebook så tenker jeg mer igjennom hva jeg skriver men her inne kan jeg skrive alt mulig som jeg ALDRI ville ha skrevet på facebook. Det er som om folk skal få se legeboken min. Mine dypeste og innerste tanker kommer frem, og det har man ikke behov for å vise hele verden. Men det er hva jeg bruker forumet til. Noen tenker kanskje mer igjennom hva de skriver. Og dermed kan de ligge ut.
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #9 Skrevet 10. juni 2016 Et øyeblikk siden, Lisana skrev: Jeg er enig i det. Det er en årsak for at jeg er redd å ha arbeidsgiver på facebook også. Men på facebook så tenker jeg mer igjennom hva jeg skriver men her inne kan jeg skrive alt mulig som jeg ALDRI ville ha skrevet på facebook. Det er som om folk skal få se legeboken min. Mine dypeste og innerste tanker kommer frem, og det har man ikke behov for å vise hele verden. Men det er hva jeg bruker forumet til. Noen tenker kanskje mer igjennom hva de skriver. Og dermed kan de ligge ut. Og du har lagt ut bilde av deg selv også?
Lisana Skrevet 10. juni 2016 #10 Skrevet 10. juni 2016 1 minutt siden, Badebuksa skrev: Og du har lagt ut bilde av deg selv også? La ut et bilde fra halsen og ned. Bikinibildet. Men der kunne jeg vært hvem som helst.
Gjest Honeyblossom Skrevet 10. juni 2016 #11 Skrevet 10. juni 2016 Et øyeblikk siden, Badebuksa skrev: Ja, det er det jo Jeg klarer dog ikke å se og ikke røre, hehe... må blande meg inn ofte. Enten som bruker eller AB Da jeg var ny her prøvde jeg meg et par ganger som AB, men jeg ble jo grusa ned i løpet av 2 minutter og fant fort ut at det ikke var noe for meg Er mer komfortabel med å diskutere face to face. Da blir det som regel mer saklig og man slipper mye av drittslenginga
Gjest 12flo Skrevet 10. juni 2016 #12 Skrevet 10. juni 2016 Jeg diskuterer gjerne (eller noen vil nok kalle det kverulering) og jeg forsøker å oppmuntre samt være ærlig om hva jeg mener. Men jeg er ikke her for å få venner eller kjæreste. Derfor poster jeg aldri bilder og når tiden er inne, forsvinner jeg. Jeg ser virkelig ikke poenget med å knytte kontakter her, npr alle kan være hvem som helst og presentere seg som hvem som helst. En sammensurium av mennesker en har lest om, plukke deler av identiteter sammen til en kg identitet. So. Yes. No pictures.
AnonymBruker Skrevet 10. juni 2016 #13 Skrevet 10. juni 2016 1 minutt siden, Lisana skrev: La ut et bilde fra halsen og ned. Bikinibildet. Men der kunne jeg vært hvem som helst. Akkurat dette argumentet har jeg sett flere argumentere med, men du har helt sikkert føflekker og andre kjennetegn de som kjenner deg vil kunne gjenkjenne? Så har du helfigursbilder andre steder på nettet, og vips så har noen funnet frem til hvem du er. Anonymkode: 8aa56...2aa 1
Gjest Ajax Skrevet 10. juni 2016 #14 Skrevet 10. juni 2016 Jeg skriver sjeldent ting jeg ikke kan stå inne for, så her er det ingen bekymringer.
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #15 Skrevet 10. juni 2016 5 minutter siden, Lisana skrev: La ut et bilde fra halsen og ned. Bikinibildet. Men der kunne jeg vært hvem som helst. Ja, det er nå én ting Som du sier, det kan være hvem som helst. Med mindre du har postet "se denne flotte bikinien jeg har kjøpt" på Facebook.
Lisana Skrevet 10. juni 2016 #16 Skrevet 10. juni 2016 Et øyeblikk siden, Cyrus skrev: Jeg skriver sjeldent ting jeg ikke kan stå inne for, så her er det ingen bekymringer. Er mange som tenker sånn. Men jeg vil ikke at hele verden skal lese legeloggen min. Det er bekymringer og tanker som jeg ikke vil dele ut med alle, og være anonym med.
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #17 Skrevet 10. juni 2016 5 minutter siden, Honeyblossom skrev: Da jeg var ny her prøvde jeg meg et par ganger som AB, men jeg ble jo grusa ned i løpet av 2 minutter og fant fort ut at det ikke var noe for meg Er mer komfortabel med å diskutere face to face. Da blir det som regel mer saklig og man slipper mye av drittslenginga Sant det. Man blir dog litt herdet etterhvert som man har deltatt i mange diskusjoner. Var en periode jeg bare sa min mening og så gadd jeg ikke mer. Nå følger jeg heldigvis opp litt bedre
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #18 Skrevet 10. juni 2016 5 minutter siden, Tris skrev: Jeg diskuterer gjerne (eller noen vil nok kalle det kverulering) og jeg forsøker å oppmuntre samt være ærlig om hva jeg mener. Men jeg er ikke her for å få venner eller kjæreste. Derfor poster jeg aldri bilder og når tiden er inne, forsvinner jeg. Jeg ser virkelig ikke poenget med å knytte kontakter her, npr alle kan være hvem som helst og presentere seg som hvem som helst. En sammensurium av mennesker en har lest om, plukke deler av identiteter sammen til en kg identitet. So. Yes. No pictures. Da er vi to!
Lisana Skrevet 10. juni 2016 #19 Skrevet 10. juni 2016 5 minutter siden, Tris skrev: Jeg diskuterer gjerne (eller noen vil nok kalle det kverulering) og jeg forsøker å oppmuntre samt være ærlig om hva jeg mener. Men jeg er ikke her for å få venner eller kjæreste. Derfor poster jeg aldri bilder og når tiden er inne, forsvinner jeg. Jeg ser virkelig ikke poenget med å knytte kontakter her, npr alle kan være hvem som helst og presentere seg som hvem som helst. En sammensurium av mennesker en har lest om, plukke deler av identiteter sammen til en kg identitet. So. Yes. No pictures. støtter den. Jeg ser heller ikke poenget med å knytte kontakter her inne.
Gjest Badebuksa Skrevet 10. juni 2016 #20 Skrevet 10. juni 2016 2 minutter siden, AnonymBruker skrev: Akkurat dette argumentet har jeg sett flere argumentere med, men du har helt sikkert føflekker og andre kjennetegn de som kjenner deg vil kunne gjenkjenne? Så har du helfigursbilder andre steder på nettet, og vips så har noen funnet frem til hvem du er. Anonymkode: 8aa56...2aa Det er vel bare tidligere elskere som kjenner henne igjen da kanskje.. Og de er det ikke så farlig med, si. (med mindre de er psykopater og stalkere :o ! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå