Gå til innhold

Er det greit å ronke av bilde til kollega?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg hadde følt meg litt ok, om jeg fikk vite at noen masturberer til et bilde av meg. 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Haha, jeg ville ALDRI fortalt deg dette om jeg var han. Skjønner ikke hvorfor han gjorde det. Hva skal du med den informasjonen, liksom? :fnise:

Men jeg tror nok at dette er ganske normalt, TS. Og jeg har aldri i hele mitt liv tenkt på kjæresten når jeg har "drevet med mitt", og jeg synes det er litt teit at andre skal forvente at man skal det.

Og porno synes jeg ikke at en kjæreste skal nekte en. Det er ingen andre sin business din egen. Jeg vet ikke hva jeg hadde gjort om kjæresten min nektet meg dette. Jeg tror faktisk at jeg hadde gått ut av forholdet. Hater kontrollerende kjærester.

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet

Ville bare si at jeg hadde et lignende problem for ikke så lenge siden. Typen runket omtrent bare til bilder/videoer av venner og bekjente, i stedet for vanlig porno. Jeg følte først at dette ble altfor personlig, og at det derfor ikke var greit, men jeg valgte å ta det opp på en saklig måte for å skjønne greia. Og for han er det ikke personlig i det heletatt. Det er rett og slett hans greie, fetish om du vil. Han kjenner personen/vet hvem det er, ergo blir fantasien større og mer "ekte" enn pornodamer. Det er en scenario som "kunne" skjedd, og han tenner rett og slett mer på det enn random porno. MEN dette er så klart BARE i fantasien, han ville aldri vært utro. Kan hende du ikke liker det, men jeg fikk hvertfall en annen forståelse for saken, slik at det ikke plager meg lengre. 

Anonymkode: 91581...669

  • Liker 5
Gjest FruKG
Skrevet

Det hadde vært helt greit, det er jo bare et bilde og en fantasi når han runker. Jeg har blitt bedt om bilder fra flere kollegaer som er gift eller i forhold, jeg ser ikke helt problemet om de runker til meg, ei kollega eller et bilde de finner på nettet.

AnonymBruker
Skrevet
3 minutter siden, FruKG skrev:

Det hadde vært helt greit, det er jo bare et bilde og en fantasi når han runker. Jeg har blitt bedt om bilder fra flere kollegaer som er gift eller i forhold, jeg ser ikke helt problemet om de runker til meg, ei kollega eller et bilde de finner på nettet.

Runker manen din til andre bilder av andre damer?

Anonymkode: f084a...2b0

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har runka til mange av damene til kompisene mine. Facebook og instagram er fantastisk. Gleder meg hver sommer når bikinibildene kommer online.

Anonymkode: 2b4ef...7a8

  • Liker 1
Gjest FruKG
Skrevet
1 minutt siden, AnonymBruker skrev:

Runker manen din til andre bilder av andre damer?

Anonymkode: f084a...2b0

Ja, både bilder og video. Hvis han ikke har noen bilder av meg sammen med noen andre så gjør han det. Det er helt greit for meg at han gjør det.

AnonymBruker
Skrevet

Han høres ikke ut som en keeper 

Anonymkode: 48afc...5a5

Skrevet

Hadde ikke brydd meg så lenge han ikke hadde planer om å gå videre med denne kollegaen. Hadde forsåvidt satt pris på om han holdt det for seg selv. 

Respektløst ovenfor kollegaen? Jeg jobber i et mannsdominert yrke og hadde bare syntes det var gøy og smigrende om noen runket til meg. Vet om en til nå, men han fikk ta bildene selv, onanerer til han innimellom også. Men sjelden bilder da minner alltid funker bedre for meg.

Skrevet
Den Tuesday, May 10, 2016 at 20.35, AnonymBruker skrev:

Okey huff, hvor skal jeg begynne.. 

Jeg og samboeren min har så og si aldri hatt noe sjalusi i forholdet vårt. Det har jeg alltid satt veldi pris på! Vi har snakket om alt mulig og ofte diskutert utseende til andre uten problemer. Altså typen "åj hun var fin!" Og lignende uten at jeg har følt det var ubehagelig.

Men her om dagen så snakka vi litt sammen om jobben hans og slikt, og så snakket vi om ei som jobber der. Så blei han plutselig kjempe merkelig å bare "ja.. Hun er veldy hyggelig.." Altså på en helt annen måte enn jeg har sett før, og med det første trodde jo jeg at han likte henne! Så jeg ble jo litt satt ut å gravde rundt at hva liker du henne eller? Nei han gjorde ikke det sa han, men samtidig rødmet og ja det vart bare en veldi rar diskusjon der jeg var sjalu og gravde i vei. Til slutt kom det frem at han synes kanskje hun var veldi deilig. Og har runket og tenkt på hun og ja .. Jeg ble jo veldi sjokkert og vi kranglet men han fastslo at dette var bare fantasi og han ville aldri byttet meg ut. Så ja.. Sur som jeg var og sikker overreagerende så maste jeg videre om, ja er det noen flere da?! Og jeg ser alltid når han lyver! Og jada, ja visst var det flere.. Mange som vi felles kjenner.

Men nå idag sa jeg tilfeldigis noe som da avslørte at han har også runket til bilder av de.. Foreksempel på instagram.. Hallo?! Er dette normalt?  

Når vi først ble sammen så han mye på porno og da sa jeg jo fra at jeg blir litt usikker når du ser så mye på det. (Han så myee). Men pressiserte også at det er selfølgelig ditt valg men ja som sagt jeg blir usikker på om ikke jeg er nokk for deg.. Men nå .. Nå blir jeg ikke usikker på meg selv. Nå blir jeg rett og slett kvalm.. Jeg vet ikke hva jeg skal tenke. Hadde han på en måte vært kåt og så telfeldivis tenkt på de hadde saken vært litt annerledes men han har jo gått å snoka i bilder og så blitt kåt.. 

Personlig har jeg aldri hatt behov for noe sånt! Jeg tenker kunn på han om jeg skulle finne på å onanere. Selfølgelig ser jeg også folk jeg synes er sexy og det gjør jo alle men ja.. Hjelp ? :( 

Anonymkode: 2ab50...274

Lite sjalu, men  denne hadde nok jeg også reagert på. 😲Lurer jo litt på hva slags bilder de legger ut,  men uansett spesielt. 

AnonymBruker
Skrevet

Faen hvor dum du er TS. Om du spør enhver gutt som er ærlig, så skal jeg love deg at han enten har sett på bilde og runket av en eller annen du kjenner som enten har fin rumpe, eller fine pupper. Du er dum som graver og spør om slikt. Absolutt alle gutter gjør dette, og om du trur det er noe galt med typen din, så er det mer galt av deg og ikke la noe forbli hemmelig om du ikke tenner på det? 

Om moren din hadde vært rå digg så kan du banne på at han hadde tenkt på hu engang og runket. Så alle jenter som trur kjæresten ikke gjør det.. Kjenner ikke kjæresten på den måten.. Og bra er det? Om en gutt som sier han aldri har gjort det på forumet her, er enten munk eller bare lite stk gla i gutter.

Anonymkode: 43bed...7b6

  • Liker 2
AnonymBruker
Skrevet
Den 10.5.2016 at 20.53, michaeline__07 skrev:

Vet ikke, men jeg goglet og fikk opp følgende: Mishandlingens sirkel er slik: Smiger – manipulering – speiling/etterligning – Love bombing/overøse med «kjærlighet» – suge deg for energi – bruke/misbruke for egen vinnings skyld – frykte avhengighet – føle skam – føle misunnelse – projisere – skylde på – bryte ned – hate – spre rykter om  – knekke – kaste – starte på nytt, med nytt offer eller deg om igjen. 

 

På hvilken side fant du dette?

Og hvordan er det relatert til TS?

Anonymkode: 71646...071

Skrevet

Jeg skjønner godt at du reagerer! Jeg hadde nok blitt ganske sur selv, og synes det er ekkelt å holde på sånn! Men vet ikke hva jeg hadde gjort selv 

AnonymBruker
Skrevet
Den 12. mai 2016 at 16.35, FruKG skrev:

Det hadde vært helt greit, det er jo bare et bilde og en fantasi når han runker. Jeg har blitt bedt om bilder fra flere kollegaer som er gift eller i forhold, jeg ser ikke helt problemet om de runker til meg, ei kollega eller et bilde de finner på nettet.

:ohmy:

Anonymkode: 5590a...1a1

Skrevet

Den eneste feilen her er hans ærlighet, men det betyr også at du alltid kan stole på han! Det er ikke mange menn som hadde svart som han gjorde, det er sikkert! Jeg synes det er et overtramp å kreve å få vite hva partneren runker til, du har rett og slett ikke noe med det. Jeg vil ikke vite hva min mann tenker på når han runker, derfor har jeg aldri spurt. Og ikke gidder jeg å ha dårlig samvittighet fordi en spesiell kompis ofte dukker opp i mine egne fantasier. Det er forskjell på fantasi og virkelighet!

  • Liker 1
Skrevet

Jeg skjønner bare ikke hvorfor i faen du spør om han runker til henne og hvorfor han svarer? Hva hjelper det forholdet deres? Er hans fantasi, og det sårer bare deg å finne ut av det. 

  • Liker 2
Gjest FruKG
Skrevet
3 timer siden, AnonymBruker skrev:

:ohmy:

Anonymkode: 5590a...1a1

Er det så merkelig?

AnonymBruker
Skrevet
1 time siden, FruKG skrev:

Er det så merkelig?

Eh.. ja. Høres ut som en meget spesiell arbeidsplass..

Anonymkode: 5590a...1a1

Gjest FruKG
Skrevet
2 minutter siden, AnonymBruker skrev:

Eh.. ja. Høres ut som en meget spesiell arbeidsplass..

Anonymkode: 5590a...1a1

Egentlig ikke, det er mange menn som jobber der, men vi har et utrolig godt miljø og jeg får stort sett gå i det jeg ønsker. Men jeg kler meg sjeldent veldig utfordrende på jobb, det sparer jeg til privatlivet og byturer. På firmafester så kler jeg meg jo utfordrende da, det er sikkert noen her som husker hvordan jeg gikk kledd på julebordet ;) 

AnonymBruker
Skrevet
10 minutter siden, FruKG skrev:

Egentlig ikke, det er mange menn som jobber der, men vi har et utrolig godt miljø og jeg får stort sett gå i det jeg ønsker. Men jeg kler meg sjeldent veldig utfordrende på jobb, det sparer jeg til privatlivet og byturer. På firmafester så kler jeg meg jo utfordrende da, det er sikkert noen her som husker hvordan jeg gikk kledd på julebordet ;) 

Går det an å spørre hvilken type arbeidsplass dette er? (du trenger ikke svare slik at det blir gjenkjennende på noe vis). Selv jobber jeg på en stor arbeidsplass i utdanningssektoren, flere hundre ansatte. Javisst har jeg blitt prøvd sjekket opp mange ganger på både julebord og sommerfester. Men om noen av mine mannlig kolleger, gift eller ei, hadde bedt om bilder av meg for å ha til å runke etter, så hadde jeg nok syntes at det var temmelig spesielt. Helt utenkelig at noen av mine mannlige kolleger ville kunne gjort det. Høres ekstremt uprofesjonelt ut.

Anonymkode: 5590a...1a1

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...