Gjest Keiserensnyeklær Skrevet 9. mai 2016 #1 Skrevet 9. mai 2016 Jeg har ikke sett det på årevis,tenkte jeg skulle ta en titt på FEM i dag. Flere?
Rainbow Skrevet 12. mai 2016 #2 Skrevet 12. mai 2016 Følger med sesong etter sesong! Så til og med på Bachelor in Paradise denne sesongen...! Men er alltid livredd for sånne tråder i tilfelle noen kommer inn og avslører hvem som vant, når jeg ser etter norsk sendetid. Hun som fikk First Impression Rose (Chloe?) i årets sesong må seriøst slutte å gape når hun er forventingsfull!
AnonymBruker Skrevet 12. mai 2016 #3 Skrevet 12. mai 2016 3 minutter siden, Rainbow skrev: Følger med sesong etter sesong! Så til og med på Bachelor in Paradise denne sesongen...! Men er alltid livredd for sånne tråder i tilfelle noen kommer inn og avslører hvem som vant, når jeg ser etter norsk sendetid. Hun som fikk First Impression Rose (Chloe?) i årets sesong må seriøst slutte å gape når hun er forventingsfull! Samme her! Jeg føler de fleste her inne følger med på sesongene etter amerikansk sendingstid. Sesongen blir helt ødelagt dersom man får vite den utvalgte så tidlig. Jeg fikk et glimt av vedkommende av Jimmy Kimmels Facebook-side, så jeg vet hårfargen hennes hvertfall. Heldigvis husker jeg ikke akkurat hvem det var. Jeg likte Rose med en gang, men nå er jeg ikke like begeistret. Hun har nok spisse albuer og går for det hun vil ha. Lacy virker så usikker på seg selv at jeg får helt vondt. Hun vet nok at hver samtale hun har med han bare gjør det verre og verre. Anonymkode: 178ea...a0d
Rainbow Skrevet 13. mai 2016 #4 Skrevet 13. mai 2016 Lace virker jo helt lost, hun kjefter på ham for å ikke se på henne etter få minutter og bruker neste samtale på å unnskylde forrige. Det funker dårlig i lengden, altså. Syns også det er er overraskende hvor mange som er usikre. Det at han bekrefter dem masse og at de har en kjempebra samtale betyr liksom ingenting det øyeblikket det er noen andre som får rosen på gruppedaten. "Da liker han meg ikke likeveeeel..hulk!"
AnonymBruker Skrevet 17. mai 2016 #6 Skrevet 17. mai 2016 Jeg synes det var ganske ekkelt å se på coctailfesten før parsermonien i går. Så stygge de var mot Jubilee bare fordi hun skiller seg ut. I en sånn setting der Ben har mistet noen i en tragisk ulykke bør det da være greit å legge rosen til side og heller sørge for at han har det bra. Jenter kan være fryktelig slemme mot hverandre. Jeg relaterte meg ganske mye til det hun opplevde, så kanskje det er derfor det gikk sånn inn på meg. Fikk helt avsmak over hva slags oppførsel hun gamle deltakeren utviste, og det også FORAN Ben. Ikke særlig sjarmerende. Jeg måtte også le da Olivia begynte å snakke om leggene og anklene sine rett etter at Ben hadde sagt at han hadde mistet noen nære venner. Hun virker ganske selvopptatt. Anonymkode: 178ea...a0d
MissStiles Skrevet 24. mai 2016 #7 Skrevet 24. mai 2016 Jeg var så sikker på at han ikke ville gi en rose til Olivia i gårsdagens episode. Men nei.. Spørs om hun ikke får det neste gang. Utifra det man så etter episoden men.. 1
AnonymBruker Skrevet 24. mai 2016 #8 Skrevet 24. mai 2016 5 timer siden, MissStiles skrev: Jeg var så sikker på at han ikke ville gi en rose til Olivia i gårsdagens episode. Men nei.. Spørs om hun ikke får det neste gang. Utifra det man så etter episoden men.. Samme her. Jeg er ikke så begeistret for Olivia, men jeg må ærlig talt si at jeg fikk litt vondt av henne når hun skjemtes sånn av egen fremvisning. Det er nok noe flere kan kjenne seg igjen i. Hun gjorde det imidlertid verre ved den første samtalen. Godt at Amber gikk ut. Hun likte jeg ikke i det hele tatt. Anonymkode: 178ea...a0d
MissStiles Skrevet 1. juni 2016 #9 Skrevet 1. juni 2016 Hva tror dere? Tar han Olivia sin rose og sender henne hjem?
Rainbow Skrevet 2. juni 2016 #10 Skrevet 2. juni 2016 Jeg gjetter på at hun spiller offer og sier hvordan alle er imot henne fordi hun og Ben har så god kjemi, og så begynner hun å grine og si at hun sliter sånn i sosiale settinger og hun er der bare for ham, og så drar hun ham inn i nettet sitt igjen. Men jeg håper han sender henne hjem!
AnonymBruker Skrevet 2. juni 2016 #11 Skrevet 2. juni 2016 10 timer siden, MissStiles skrev: Hva tror dere? Tar han Olivia sin rose og sender henne hjem? Jeg håper egentlig hun fortsatt vil være der for underholdning, men samtidig håper jeg hun blir fratatt rosen. Jeg er delt. Den kommentaren som var rettet mot Amanda var bare usmakelig. Flott at hun reagerte slik hun gjorde. Skikkelig synd at Jubilee ble sendt ut. Hele settingen påvirket henne i for stor grad virket det som. Anonymkode: 178ea...a0d
Rainbow Skrevet 2. juni 2016 #12 Skrevet 2. juni 2016 Jubilee ble påvirka på en veldig rar måte, ja. Virka ikke som hun hadde tenkt på at det gikk an at Ben ble lei seg når hun ikke ville holde ham i hånda, hun bare tenkte "det sårer meg når de andre gjør det, da vil ikke jeg gjøre det samme som dem". Jeg trodde hun kom til å være med lenge, for det virka sånn på "coming up this season". Olivia er så snodig. Da Ben fortalte alle at noen i familien hans nettopp hadde dødd, og han syns det var kjempevanskelig og ikke visste hva han skulle gjøre, og hun avbrøt ham og tok ham med seg (som alltid) og bare "jeg har så stygge legger og tær, og det er skikkelig vanskelig for meg at andre ser det...hulk!" WTF? Husker det godt enda, selv om det er en god del episoder siden nå.
AnonymBruker Skrevet 7. juni 2016 #13 Skrevet 7. juni 2016 Haha, helt enig. Det var fryktelig pinlig å høre henne prate om føttene sine når han nettopp hadde delt en så hjerteskjærende historie. Jeg regner med at produksjonen har LITT å gjøre med hvor lenge enkelte av jentene blir og at det var nettopp Olivia og Emily som kom på 2 on 1-daten. Eller hva tenker dere? Kanskje jeg tar feil, men Chris Harrison og resten av crewet livnærer seg jo av alt dramaet som foregår i huset. Glad for å se henne gå, men det virker jo som om hun absolutt ikke klarer å se seg selv. Hun virker så selvsentrert. Og HVA i alle dager skjedde med Leah? Jeg fikk så vondt av henne i starten av episoden, men det snudde seg raskt. Tenk å synke så lavt. Caila er forresten så flott! Jeg regner med at hun blir en av de gjenstående. Anonymkode: 178ea...a0d
MissStiles Skrevet 9. juni 2016 #14 Skrevet 9. juni 2016 Endelig ble Olivia sendt hjem!! Snakk om å være så sikker på at han kom til å bli ektemannen hennes. Men nei.. Tror Emily blir sendt hjem neste gang. Kan ikke helt se henne sammen med Ben.
MissStiles Skrevet 15. juni 2016 #15 Skrevet 15. juni 2016 Jeg heiet på Becca men han virket ikke like interessert i henne som i de andre. Og helt greit at Emily blir sendt hjem. Gleder meg til hometown episoden!
Rainbow Skrevet 15. juni 2016 #16 Skrevet 15. juni 2016 Becca er veldig pen, syns jeg. Men hun burde kanskje satse på å finne kjærligheten utenfor et tv-program når det har vært tre sjanser (to bachelor og en bachelor in paradise)? Hun godtok unnskyldningen hans fort, syns jeg. Jeg trodde nesten Chris la opp til at Ben kunne få beholde alle, før han plutselig bestemte seg for å sende henne hjem! Emily skravla seg helt bort med foreldrene hans, stakkar! Olivia sist gang var jo helt bombesikker på at det var henne for alltid, hun må jo ha hatt kjærlighetssorg lenge!
AnonymBruker Skrevet 15. juni 2016 #17 Skrevet 15. juni 2016 Har Becca vært med på Bachelor in Paradise? Jeg kan huske Amber i den andre sesongen, men kanskje det er en sesong jeg ikke har fått med meg? Jeg synes det var ganske tydelig i forkant at det både var Becca og Emily som skulle bli sendt hjem. Det blir spennende å se fremover. Vanligvis synes jeg de siste episodene er litt kjedelige, men interessen er fortsatt tilstede denne sesongen. Jeg synes det er litt rart at det ikke har blitt fokusert på hvordan Ben stiller seg til Amanda sine barn, men kanskje de har spart det til hjemmedaten. Jeg lurer også på hvem som blir neste Bachelorette. Utrolig nok har jeg ikke sett det noen steder, så det gjør jo det litt mer spennende. Anonymkode: 178ea...a0d
MissStiles Skrevet 15. juni 2016 #18 Skrevet 15. juni 2016 27 minutter siden, AnonymBruker skrev: Har Becca vært med på Bachelor in Paradise? Jeg kan huske Amber i den andre sesongen, men kanskje det er en sesong jeg ikke har fått med meg? Jeg lurer også på hvem som blir neste Bachelorette. Utrolig nok har jeg ikke sett det noen steder, så det gjør jo det litt mer spennende. Anonymkode: 178ea...a0d Nå googlet jeg litt ang. Becca og Bachelor in Paradise og hun er vist med i neste sesong. Amber var med i forrige sesong. Lurer på om jeg har lest både hvem Ben ender opp med og hvem som blir neste Bachelorette men det er så lenge siden at jeg husker det rett og slett ikke.
AnonymBruker Skrevet 15. juni 2016 #19 Skrevet 15. juni 2016 1 minutt siden, MissStiles skrev: Nå googlet jeg litt ang. Becca og Bachelor in Paradise og hun er vist med i neste sesong. Amber var med i forrige sesong. Lurer på om jeg har lest både hvem Ben ender opp med og hvem som blir neste Bachelorette men det er så lenge siden at jeg husker det rett og slett ikke. Ah, det visste jeg ikke. Håper neste sesong av Bachelor in Paradise vises på TV. Jeg må likevel si at jeg synes det er litt spesielt med deltakere som viser seg i sesonger etter sesonger på enten The Bachelor/Bachelorette, Bachelor in Paradise og/eller tidligere Bachelor Pad. Det er tydelig at de har et behov for å vise seg på TV. Anonymkode: 178ea...a0d
MissStiles Skrevet 21. juni 2016 #20 Skrevet 21. juni 2016 Hva synes dere om hometown dates? Jeg var sååå sikker på at han skulle sende hjem Jojo.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå