Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg bruker 70e i BH (noe som er umulig å finne) og kjøpte en bikinioverdel i 75d som ble alt for liten. Har hundrevis av fine bh'er i 75d selv om de ikke passer, så vet ikke helt hvorfor jeg trodde det skulle gå nå... Uansett, er det ikke mulig for oss med store bryster å få fine bikinier/bh'er? 

Hvis de ikke selger i størrelse 70e, hva er det nærmeste jeg kan komme den da når 75d blir for lite (i cup altså)

Anonymkode: 47acb...d61

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har aldri handlet så store BHer i "billigbutikker" (jeg er 70A, så jeg sliter med det motsatte. Og hva er greia med at minste bikinistørrelse i billigbutikkene er 75? Det er helt sinssykt), men jeg jobber i undertøysbutikk og er godt kjent med problemet ditt. Nesten alle som kommer innom sliter med det samme som deg.

Bade- og undertøyet er naturligvis noe dyrere i undertøysbutikker enn på HM, men du finner i hvert fall en som passer.

Er du lur, hamsterer du når det er salg :) (Eller så kan du jo få deg en ekstrahjelp jobb, sånn at du får rabattene :nigo:)

Finnes det ikke 75e på billigbutikkene, da? 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...