Gå til innhold

Single kvinner


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Tar du deg tid til å sove, spise og jobbe innimellom alle "helvetes kvinnfolk" innlegg du skriver på kg? 

Anonymkode: c7727...3eb

  • Liker 4
Gjest PetterPanne
Skrevet

Skjønner ikke helt hva du prøver oppnå.

Men altså, livet utfolder seg ikke akkurat slik man har tenkt seg. Jeg hadde tenkt å være ferdig med masterutdannelsen min som 25 åring. Sitter her som 30åring på siste året. Ting skjer, ting tar tid.

En som gikk i klassen min var sammen med en fyr i 4 år. De planla å få barn etter at hun var ferdig med bacheloren. Da hun skrev bacheloren så brøt han med henne. Hun har en sykdom som gjør at hun blir mindre fruktbar for hvert år som går. Hva skal hun gjøre? Hvor skal hun finne en mann som vil ha barn med henne? Hun har fint sagt at hun drar til danmark før det blir for sent.

Jeg syns det er bedre at damer drar til danmark og blir gravide der, enn at de lurer mannfolk for "gratis" sperm. Mye mer redelig i mine øyne.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...