Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har sett litt på Trunki sin Boostapak med tanke på sommerferien. Finner lite om den på nettet, trygg trafikk skal ha skrevet blogginnlegg om det en gang men innlegget er borte nå. 

Noen med erfaringer?

  • 3 uker senere...
AnonymBruker
Skrevet

Det eneste jeg vet er at den ikke er godkjent til bruk på fly, så det kan bli problemer om du skal det. Jeg hadde tenkt til å kjøpe den selv til sommerferien, for bruk på nettopp fly og buss til og fra, evt om vi må ta taxi uten sete. Men det går vel uansett an å ha den med på flyet, og ikke bruke den med beltet om noen sier noe. 

Det er ingen sidestøtte på setet, så om det skal brukes i feks leiebil i 2 uker ville jeg valgt noe annet. 

Anonymkode: fd89d...145

Skrevet

Det spørs litt på hvilket behov dere har da. Om dere skal ha leiebil ville jeg heller ha tatt med bilstol eller leid en bilstol. Om det er for å ha en som lett kan brukes om barnet skal hentes i barnehage av andre osv, så er denne kjempeflott. Om det er for å passe på sikring i buss og taxi så ville jeg heller ha kjøpt en Mifold (kommer på markedet nå om den ikke har kommet enda. 

  • 1 måned senere...
Skrevet (endret)

Skal til USA på ferie og har opplevd at kvaliteten på booster setene ikke er helt som her. Var derfor jeg så på Boostapak som alternativ. Er dog skeptisk siden det mangler sidestøtte.

vurderte å ta med egne stoler men det blir rett og slett for mye å ha med. Får nok lete etter bedre alternativer.

Endret av Grace
  • 6 år senere...
AnonymBruker
Skrevet

Noen nå?

Anonymkode: facf5...f1a

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...