Gå til innhold

TIps på visning


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har noen visninger i morgen og det haster veldig å få en ny lielighet i boks.

Konkurransen er så stor her i Oslo og jeg er litt uerfaren når det gjelder å gå på visniger.

 

Er det osm et intervju - at man skal vise masse interesse for leiligheten? Stille mange spørsmål? Hvilken tips og råd har du ellers?

 

:)

Anonymkode: 274ab...e00

Videoannonse
Annonse
Skrevet

For å leie eller kjøpe? Hvis du skal leie bør du være ren, ikke lukte røyk, ikke lukte sprit og virke moderat interessert i leiligheten. Jeg gikk rundt om kring, stilte et par spørsmål (hvordan fungerer varmtvannet og er det parkeringsplass?), og de stilte meg et par spørsmål. Brukte sikkert ikke mer enn 10-15 minutter. 

AnonymBruker
Skrevet

Leie eller eie?

Anonymkode: 5fc6b...325

AnonymBruker
Skrevet
1 time siden, AnonymBruker skrev:

Leie eller eie?

Anonymkode: 5fc6b...325

Leie

Anonymkode: 274ab...e00

Skrevet

Lag en liten "CV" og gi til utleier. La den inneholde, litt om hvem du er, hvorfor du vil leie i området, jobb og økonomisk situasjon. Tidligere leieforhold og eventuelle referanser. 

Da skiller du deg ut. Men vær oppmerksom på at huseier mest sannsynligvis kommer til å google deg, og sjekke ut om det viktigste stemmer. 

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...