ajarRun Skrevet 24. mars 2016 #1 Skrevet 24. mars 2016 Det står at disse ikke inneholder alkohol, men jeg kan se minst to alkoholer i ingrediensene (glycerin og cetearyl alcohol). Er ikke det litt merkelig? I tillegg lurer jeg på hva i allverden man bruker dem til.
Gjest Alexis Skrevet 24. mars 2016 #2 Skrevet 24. mars 2016 Det burde ikke stå at de ikke inneholder alkohol hvis de gjør det. Glycerin pleier ikke å sees på som en dårlig ingrediens. Wipes'ene brukes til å fjerne sminke med/rense huden.
ajarRun Skrevet 24. mars 2016 Forfatter #3 Skrevet 24. mars 2016 1 minutt siden, Alexis skrev: Det burde ikke stå at de ikke inneholder alkohol hvis de gjør det. Glycerin pleier ikke å sees på som en dårlig ingrediens. Wipes'ene brukes til å fjerne sminke med/rense huden. Jeg er ikke på noen måte negativ til glycerin, men det er fortsatt et alkohol... Jeg bruker kun sminke når det er tequila involvert, så det er sjeldent et problem. Når og hvor ofte skal man rense huden? Fikk dem gratis fra Kiwi så jeg tenkte jeg kunne teste dem.
Gjest Alexis Skrevet 24. mars 2016 #4 Skrevet 24. mars 2016 Jeg bruker bare å rense huden hvis jeg har brukt sminke, så jeg gjør det på kvelden de gangene. Ellers bruker jeg bare vann til å vaske ansiktet med. Men mange renser huden både morgen og kveld
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå