Lanista1984 Skrevet 22. mars 2016 #1 Skrevet 22. mars 2016 I går hadde jeg en dag uten noen forpliktelser. Jeg holder på med en ny kontrakt for videre arbeid og var stort sett hjemme. Men plutselig fant jeg meg selv i solskinnet i Oslo blant masse mennesker. Jeg skulle ikke kjøpe noe, så det var egentlig ingen grunn til at jeg forlot hjemmet. Men jeg tok meg selv i å spørre folk med tunge bæreposer om hva klokken er, som fryktelig morsomt. De så på meg med sine pesende blikk; er du seriøs? De sa det aldri men jeg så det i blikket. Jeg spurte 10 og syv av de satte ned posene og sjekket klokken. 1. Er nordmenn for høflige? 2. Er jeg gal?
AnonymBruker Skrevet 22. mars 2016 #3 Skrevet 22. mars 2016 3 minutter siden, Lanista1984 skrev: I går hadde jeg en dag uten noen forpliktelser. Jeg holder på med en ny kontrakt for videre arbeid og var stort sett hjemme. Men plutselig fant jeg meg selv i solskinnet i Oslo blant masse mennesker. Jeg skulle ikke kjøpe noe, så det var egentlig ingen grunn til at jeg forlot hjemmet. Men jeg tok meg selv i å spørre folk med tunge bæreposer om hva klokken er, som fryktelig morsomt. De så på meg med sine pesende blikk; er du seriøs? De sa det aldri men jeg så det i blikket. Jeg spurte 10 og syv av de satte ned posene og sjekket klokken. 1. Er nordmenn for høflige? 2. Er jeg gal? Du er i hvertfall oppmerksomhetssyk! Anonymkode: 890c5...bb0
Lanista1984 Skrevet 22. mars 2016 Forfatter #4 Skrevet 22. mars 2016 2 minutter siden, Silfen skrev: Begge deler. Jeg tror vi har en vinner:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå