TheUnforgiven Skrevet 28. februar 2016 #1 Skrevet 28. februar 2016 Hei hei! Jeg lurer på om det er noen der ute som er med i noen gode grupper på facebook som handler om mote og trender, av typen at de legger ut "outfit of the day" og lignende? 1
AnonymBruker Skrevet 28. februar 2016 #2 Skrevet 28. februar 2016 Ikke som jeg vet om. Men du kan jo opprette en? Jeg vil gjerne være med i en sånn gruppe. Anonymkode: 7a5c9...d04
TheUnforgiven Skrevet 28. februar 2016 Forfatter #3 Skrevet 28. februar 2016 Huff, får kanskje nøye meg med å surfe gjennom bloggere.. Men om dere er på "sminke-elskere", så er det en helt fantastisk gruppe, med så godt som ingen krangling og gode innlegg og flinke admins. :-) Bare at det kun er sminkerelaterte greier, så jeg skulle ønske det fantes en lik gruppe, bare for style B-)
Tibbie Skrevet 28. februar 2016 #4 Skrevet 28. februar 2016 Åh, god idé! Jeg vil også bli med i en sånn gruppe for inspirasjon. Selvfølgelig i en gruppe der folk kan kle seg Vedder på at det finnes en ikke-norsk gruppe for dette!
TheUnforgiven Skrevet 28. februar 2016 Forfatter #5 Skrevet 28. februar 2016 Men jeg tror ikke jeg orker å starte en helt ny en og være admin og slikt, det virker som sååå mye stress! Men jeg kan jo kanskje høre litt med sminke-elskere om det kan være en søstergruppe. For det virker jo veldig greit, om tonen er slik som på sminkegruppen. :-) Må kanskje ha pelsforbud, for å unngå krangling.
Frk.Show Skrevet 12. mars 2016 #7 Skrevet 12. mars 2016 Dytter opp denne da jeg også gjerne skulle vært medlem av noe slikt. Veldig merkelig om det ikke finnes noe, ikke en internasjonal gruppe engang?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå