Gå til innhold

Tørrmopp


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg ser mange sier de bruker tørrmoppen daglig/flere ganger i uka. Jeg ser at det er lettere å ta frem en slik mopp enn å dra frem støvsugeren, men hvordan fungerer den egentlig? Problemet her hjemme er mer rusk og rask, heller enn støv. Altså smuler og slike ting. Vil en tørrmopp fungere på slike ting, eller kan jeg like gjerne holde med til støvsugeren? 

Anonymkode: 8237e...02a

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg syns der er bedre å moppe enn å støvsuge. Føler jeg får med mer. Både sræv og smuler. Og evt oppdager flekker lettere som jeg også får fjernet.

Anonymkode: 4e81e...b3f

Skrevet

Alle tørrmoppene jeg har brukt, har tatt med både støv og smuler. Er så mye enklere, og ikke minst stillere enn å dra frem støvsuger.

Skrevet

Fantastisk! Vet ikke hvorfor jeg har tenkt at de kun funker på støv! Da skal jeg gå til anskaffelse av en tørrmopp! 

Anonymkode: 8237e...02a

Skrevet

Og skulle ikke alt rusket bli med er det jo bare å samle det på ett sted og bruke kost og støvbrett. Jeg synes tørrmopping er mye bedre, enklere og selvsagt stillere enn støvsuging. :) 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...