Gjest Hapi Skrevet 27. februar 2016 #1 Skrevet 27. februar 2016 Vanskelig å vite hvor jeg skulle starte denne tråden, men er det noen her som har hørt om, eller holder på med Human Design? https://humandesignamerica.com/ http://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart Jeg orker ikke skrive noe om det nå, tenkte jeg skulle bare poste emnet og se hva som skjer. Jeg har studert det en stund og eksprimenterer med min strategi/autoritet som det heter. Spennende om andre driver med det eller noen nye kan sjekke det ut og se om infoen passer. Her er litt info på norsk: http://www.humandesignnorge.no/
Mann 42 Skrevet 28. februar 2016 #2 Skrevet 28. februar 2016 Uh, jeg kan fortelle deg med en gang at dette er bullshit. Så, nøytrinoer er det som gjør oss unike? Nøytrinostrømmen styrer livet ditt? Nøytrinoer interagerer stort sett ikke med NOE som helst, og det var i sin tid litt av en utfording å bevise at de fantes, av den grunn alene. Neutrinoer ble først "påvist" matematisk som en forklaring på karakteristika ved bestemte former for radioaktiv nedbryting, men det tok lang tid før de faktisk ble påvist. Men jeg kan se at hvis man vil produsere noe sciency woo, så er nøytrinoer bra! De fleste vet ikke stort om dem, men de HAR fått med seg at neutrinoer fins. Og "quantum" er jo langt på vei oppbrukt.
Haru Skrevet 28. februar 2016 #3 Skrevet 28. februar 2016 ..........jeg ville vært interessert i å skape kunstige mennesker moahaha se for deg, en maskin oppbygd av både organer og elektroniske komponenter marvelous!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå