AnonymBruker Skrevet 24. februar 2016 #1 Skrevet 24. februar 2016 - Hvor mye er medlemsavgiften? - Er det foreldrene som arrangerer det siden barna er veldig små ( førsteklassinger). Anonymkode: 2bdfb...346
Gjest blåbærpike Skrevet 24. februar 2016 #2 Skrevet 24. februar 2016 Hos oss er minifotballen avhengig av at foreldre stiller som trenere. Jeg har 1 barn som deltar, vi betaler treningsavgift på 400,-, også koster medlemsskapet i idrettslaget 500,- (familiemedlemskap). Det er også forventet at vi stiller opp på dugnader.
AnonymBruker Skrevet 24. februar 2016 #3 Skrevet 24. februar 2016 53 minutter siden, blåbærpike skrev: Hos oss er minifotballen avhengig av at foreldre stiller som trenere. Jeg har 1 barn som deltar, vi betaler treningsavgift på 400,-, også koster medlemsskapet i idrettslaget 500,- (familiemedlemskap). Det er også forventet at vi stiller opp på dugnader. Ok takk for svar Hva koster utstyr? Anonymkode: 2bdfb...346
Gjest blåbærpike Skrevet 25. februar 2016 #4 Skrevet 25. februar 2016 20 timer siden, AnonymBruker skrev: Ok takk for svar Hva koster utstyr? Anonymkode: 2bdfb...346 Hos oss er det eneste vi har måtte bruke penger på leggskinn, de vi har kostet 89,- på sportsbutikken. Datteren min trener på kunstgress, og det er ikke spesielle krav til sko, men hun har vært heldig og arvet et ubrukt par fra kusinen sin. Jeg ser at mange av de andre barna på laget bruker vanlige joggesko. På trening har de på klær det er komfortabelt å være aktiv i, og når det er miniturneringer låner de drakter fra idrettslaget. Idrettslaget stiller også med baller, kjegler og andre ting vi bruker på treningene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå