Gjest Tex Skrevet 26. oktober 2004 #41 Skrevet 26. oktober 2004 Vi fikk komplettert vårt Anita bestikk til bryllupet så nå har vi til atten, og vel så det. Er kjempefornøyd
Gjest Anonymous Skrevet 26. oktober 2004 #42 Skrevet 26. oktober 2004 Samler på Ramona. Jeg liker enkle linjer, og synes ramona passer til det meste
Gjest Anonymous Skrevet 27. oktober 2004 #43 Skrevet 27. oktober 2004 samler også på Silje, liker det fordi det er så "rent" (uten så mye kruseduller.. )
Gjest Odense Skrevet 27. oktober 2004 #44 Skrevet 27. oktober 2004 Samler på Nora vi... Vi også! Eller vi har hele serien nå, så vi samler ikke lengre Har begynt å samle på sølv..
Trill Skrevet 28. oktober 2004 #45 Skrevet 28. oktober 2004 Eg har Ida- som kvardagsbestikk. Fikk det til jul når eg flytta heimafra- i staden for å kjøpe "billigbestikk" som fort blir veldig stygt. Etterkvart skal eg begynde å samle på et litt "finare"..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå