Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei dere damer ! 

Er det noen av dere som har noe erfaringer med grapefruktjuice om det hjelper til med fruktbarheten? Meg og min partner er prøvere å jeg sliter veldig med uregelmessig mens, jeg hadde sist 5.oktober 2015, jeg leste på nette at grapefruktjuice skulle hjelpe til med fruktbarheten så jeg kjøpte den 15 februar, den 17. februar fikk jeg mensen igjen? Lurer veldig på om det kunne være grapefruktjuicen som gjorde dette? er ikke helt sikker jeg hehe, men har på en liten følse av det, begynner litt å bli litt utålmodig med alt siden vennene mine har blitt gravide så vil gjerne "henge" med de. 

Anonymkode: 3c006...077

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gammel overtro sier at grapefrukt juice skal hjelpe på eggløsings slimet, at det skal bli lettere for sædcellene å svømme gjennom. Aldri hørt at det kan hjelpe på uregelmessig mens dessverre !

tror ikke helt på det, men drikker nå et glass daglig, i tilfelle ;-) 

det er jo uansett veldig godt da, og kan jo ikke skade ;-)

Anonymkode: c2d68...814

Skrevet

Mnd jeg brukte hostesaft ble jeg gravid, det skal også tynne ut el slimet og gjøre det enklere for sæd cellene. 

Anonymkode: c1030...704

Skrevet

Jeg fikk mer slim av å drikke grapefruktjuice :opplyser: Hadde ikke-eksisterende EL-slim før, men da jeg begynte på juicen kunne jeg tydelig finne slimet i motsetning til tidligere. Jeg ble også gravid i 3. runde med juicen, men dette kan jo selvsagt være en ren tilfeldighet. Benyttet også sædvennlig glidemiddel under prøvingen som tok oss 10 måneder. Er nå halvveis :) 

Anonymkode: 9faff...fe1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...