ranonym Skrevet 10. februar 2016 #1 Skrevet 10. februar 2016 Hei, Setter stor pris på de av dere som kan dele deres meninger, tips etc om min situasjon: Jeg har vært i et forhold i ca 4 år, og vi har vært samboere i 1 år. I det daglige har jeg en aktiv jobb - som tømrer, og liker å trene mye på fritiden, jeg har alltid blitt kalt kjekk og har ikke hatt noen problemer med det motsatte kjønn. Før jeg ble i et forhold hadde jeg masse sex... Jeg er nå kommet i en periode hvor jeg har veldig lyst til å ha sex med andre. Ikke misforstå, jeg elsker henne, ville aldri vært utro men jeg lengter etter sex uten mening. Sex for sexens skyld, ingen kjærlighet. Er jeg sinnsykt eller er det vanlig? Vi har sex, ikke ofte men den er bra og tilfredsstiller meg - det er bare det at jeg vil ha det av noen andre, som jeg ikke kjenner. Vennlig hilsen, Mann 24 år
Gjest Genevieve Skrevet 10. februar 2016 #2 Skrevet 10. februar 2016 Snakket med henne om det. Finnes sikkert en løsning.
visp Skrevet 10. februar 2016 #3 Skrevet 10. februar 2016 Dette ville ikke jeg snakket med henne om! Du kommer bare til å såre henne! Hør her: tror det er ganske vanlig å føle som du gjør når ting kommer litt inn i rutine. Kanskje du savner det litt meningsløse opplegget du er vant til. Ikke skam deg for det men prøv heller å sprite opp sexen du har med dama di (selvom du sier at du er tilfreds). Du kommer ikke til å slippe unna å ha fantasier- det har alle.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå