Gå til innhold

Bowle til Halloween-fest!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har funnet en oppskrift på en grønn bowle til Halloween. Den inneholder fire ulike grønne likører, og nederst i oppskriften står det at man kan forenkle det hele ved å bare bruke en av likørene i tillegg til appelsinjuice og vodka. Hvilken av disse bør jeg bruke da?

Midori, Pisang Ambon, Sourz Sour Apple eller grønn Curacao?

Har ikke smakt noen av disse, så det er fint om noen kan fortelle meg hvilken som smaker best?!

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg har egentlig ikke noe godt svar å gi på spørsmålet ditt, bortsett fra at Pisang Ambon er veldig søtlig - typisk jentedrikk.

Det jeg derimot MÅ få fortelle deg er at et kult partytriks til en Halloweenbowle er å fylle en plastikkhanske med rød saft, fryse ned, og slippe opp i bowle-bollen før servering :hår: :hakeslepp::sjarmor:

Gjest Zim-zum
Skrevet

Jeg har kun smakt grønn curacao, og den er også veldig søt. Det tror jeg forresten de 2 siste er også, så det blir vel hipp som happ med hvem du velger.

Det med en rød "hånd" i bowlen var ... uææhh!! :sjokkert:

Skrevet

Det jeg derimot MÅ få fortelle deg er at et kult partytriks til en Halloweenbowle er å fylle en plastikkhanske med rød saft, fryse ned, og slippe opp i bowle-bollen før servering :hår: :hakeslepp::sjarmor:

Så bra!!! Det skal jeg gjøre! Tror forresten jeg kjøper alle ingrediensene som skal være i. Har ikke så lang vei til Strømstad... :sjarmor:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...