Gjest vendela1999 Skrevet 14. oktober 2004 #1 Skrevet 14. oktober 2004 Makan... går det ann? Cowboy boots er inn folkens! Ser de overalt, og ser at folk kjøper det hele tiden nå. Skal vi se ut som noen liksom norske cowboyer nå da? Greit at gummistøvler ikke er et pent syn, og at folk bruker det. Men cowboy boots? Skulle vært ulovlig!!! :evil:
Gjest Gjesta Skrevet 14. oktober 2004 #2 Skrevet 14. oktober 2004 Cowboyboots kommer aldri til å sitte på mine føtter! Og mest sannsynlig ikke gummistøvler heller - et sted går grensen for meg... K
Gjest Madam Felle Skrevet 14. oktober 2004 #3 Skrevet 14. oktober 2004 Spiller det noen rolle hva andre velger å gå med? Kunne ikke bry meg mindre, om hva folk velger å gå med, og bryr meg også lite om hva som er in. Kjøper det jeg selv ønsker å gå med, og bryr meg faktisk ikke om hva andre går med.
Gjest vendela1999 Skrevet 14. oktober 2004 #4 Skrevet 14. oktober 2004 Spiller det noen rolle hva andre velger å gå med? Kunne ikke bry meg mindre, om hva folk velger å gå med, og bryr meg også lite om hva som er in. Kjøper det jeg selv ønsker å gå med, og bryr meg faktisk ikke om hva andre går med. Nei dette er verdens undergang for meg *ironi* Følte for å skrive dette ned, uten teite kommentarer om at "bryr det deg hva andre går med" osv. Nei jeg har ikke noe med det. Men har vel lov til å si min mening om disse stygge skoa. Jeg har heller aldri sagt at jeg kommer til å gå med disse bare fordi det er inn. TVERT I MOT!
Gjest Madam Felle Skrevet 14. oktober 2004 #5 Skrevet 14. oktober 2004 Har du lov til å si din mening, så har jeg også det.
Gjest vendela1999 Skrevet 14. oktober 2004 #6 Skrevet 14. oktober 2004 Har du lov til å si din mening, så har jeg også det. selvfølgelig Men sånne meninger du har er så typiske... Hvis man lager en eller annen tråd her VET jeg at en sånn type kvasi mening alltid vil komme, hehe. Komisk :D
Gjest Cowboy-Laila Skrevet 14. oktober 2004 #7 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg angrer i hvert fall for at jeg kastet mine Sancho-boots for 10 år siden. Jeg syntes de var fine da også jeg, men trodde det aldri ville bli akspetert igjen.
Gjest vendela1999 Skrevet 14. oktober 2004 #8 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg angrer i hvert fall for at jeg kastet mine Sancho-boots for 10 år siden. Jeg syntes de var fine da også jeg, men trodde det aldri ville bli akspetert igjen. bare å løpe og kjøpe...finnes i alle regnbuens farger
Gjest Ethereal Skrevet 14. oktober 2004 #9 Skrevet 14. oktober 2004 Og POENGET? Hva i huleste er vitsen med å diskutere smak og behag??? DU trenger jo ikke bruke det... Jeg vil mye heller ha cowboyboots enn gummistøvler, men meg om det.
Gjest Tex Skrevet 14. oktober 2004 #10 Skrevet 14. oktober 2004 Cowboyboots er kuult, og det er faktisk tredje gang siden 1988 at de er kjempepopulære, så det er nok flere som syns det er kult
-Fisken- Skrevet 14. oktober 2004 #11 Skrevet 14. oktober 2004 Selv liker jeg ikke cowboysko, men andre kan gå i akkurat hva de vil for meg. JEg går sikkert i mye annet som andre igjen ikke liker. Smak og behag.
Gjest Anonymous Skrevet 14. oktober 2004 #12 Skrevet 14. oktober 2004 Selv liker jeg ikke cowboysko, men andre kan gå i akkurat hva de vil for meg. JEg går sikkert i mye annet som andre igjen ikke liker. Smak og behag. Jeg går i det jeg synes er fint, så kan andre gå i det de liker.. men det er litt morsomt når slike gyselige motefenomen kommer tilbake noen år etter.. og mange av de som sa at de aldri skulle ta på seg noe sånt mer, løper og kjøper.. På en måte er det også litt fint at moten svinger. Synes det er underholdende å se folk rundt meg i all slags rare klær. Og det er sikkert noen som trekker på smilebåndet av meg også Har for øvrig gått i samme type sko de siste fem årene ca.. ikke samme skoene altså, men kjøper sko i samme fasong hver gang.. :-)
Ylajali Skrevet 14. oktober 2004 #14 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg kommer heller aldri til å kjøpe cowboyboots, mote eller ikke. Men hva andre har lyst til å gå i, bryr jeg meg ikke særlig om.
Gjest MSR Skrevet 14. oktober 2004 #15 Skrevet 14. oktober 2004 Syns cowboyboots er helt rått! MEN for å kunne slippe unna med det, er det utrolig viktig at resten av antrekket står i stil. Ikke alle slipper unna med cowboyboots, bare se på Britney Spears som kombinerte cowboyboots med en babydoll-kjole, det blir helt feil! Ta for eksempel Uma Thurman i Kill Bill 2, det blir ikke tøffere enn det!
Arkana Skrevet 14. oktober 2004 #16 Skrevet 14. oktober 2004 Cowboyboots kommer aldri til å sitte på mine føtter! Og mest sannsynlig ikke gummistøvler heller - et sted går grensen for meg... K Enig. Men andre kan gå kledt i hva de vil for meg.
Annevenn Skrevet 14. oktober 2004 #17 Skrevet 14. oktober 2004 Jeg har alltid likt boots, og er hoppende glad hver gang de kommer på moten, og snakker ikke høyt om det når de er "harry", men beholder de stille og rolig i skapet, for å ta dem frem neste gang de blir in..... Har et par skikkelig dyre, litt annerledes boots jeg kjøpte i USA da jeg var 15. Det er ridevarianten, ikke så veldig spisse, veldig "classy". Pusset dem tidlig i høst, da jeg hørte rykter om at boots kom tilbake, og har brukt dem noen ganger. Knallgod å gå i er de også! Og ja, jeg bryr meg litt om hva som er "in", selv om jeg har en nogenlunde nøytral stil der klærne stort sett kan brukes år etter år.....
Gjest Anonymous Skrevet 15. oktober 2004 #18 Skrevet 15. oktober 2004 Jeg kjøpte noen rålekre beige, litt "rynkete" cowboyboots i London tidligere i høst og elsker dem! Hadde min storhetstid med boots tidlig på nittitallet og syns det var gøy å finne noen jeg likte igjen. Og - jeg syns cowboyboots og babydollkjole høres både riktig og kult ut - selv om jeg ikke har sett omtalte Britney i det antrekket.
Hu i Svingen Skrevet 15. oktober 2004 #19 Skrevet 15. oktober 2004 Elsker boots! Har lyst på et par brune, jeg...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå