TheGirlWhoWaited Skrevet 4. februar 2016 #2 Skrevet 4. februar 2016 Hvorfor kommer disse spørsmålene opp med ujevne mellomrom? Er det noe spesielt man bør se iom det er "humor og ordleker"-forum... For ellers forstår jeg ikke poenget....
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2016 #3 Skrevet 4. februar 2016 Skyformasjonen. Anonymkode: 105bf...ba6
Miss/usikker Skrevet 4. februar 2016 #4 Skrevet 4. februar 2016 2 minutter siden, Balian de Ibelin skrev: Den ene greina som stikker ut av treet oppe til høyre.
MinnisMus Skrevet 4. februar 2016 #6 Skrevet 4. februar 2016 4 minutter siden, Miss/usikker skrev: Den ene greina som stikker ut av treet oppe til høyre. Det mest åpenbare fallosobjektet i maleriet, og det er det første du legger merke til? Interessant.
AnonymBruker Skrevet 4. februar 2016 #10 Skrevet 4. februar 2016 Rundingen rundt luftslottet, og treet til høyre i bildet Anonymkode: 36389...b17
Gjest cheshirecat Skrevet 4. februar 2016 #11 Skrevet 4. februar 2016 ..lurer også på hva hensikten bak dette er..? Finne fokuspunkt i bildene..? Blir egentlig feil forum å spørre isåfall.. Svarte "luftslott" fordi jeg ser bildet på en liten mobilskjerm. Klikket på bildet (så det vises bedre) og da var åpenlyst engelen fokuspunkt..
Gjest Balian de Ibelin Skrevet 4. februar 2016 #12 Skrevet 4. februar 2016 13 minutter siden, TheGirlWhoWaited skrev: Hvorfor kommer disse spørsmålene opp med ujevne mellomrom? Er det noe spesielt man bør se iom det er "humor og ordleker"-forum... For ellers forstår jeg ikke poenget.... De kommer fordi jeg spør om dem og jeg kommer til å ujevne mellomrom og spør om det. og om det plager deg så skal jeg være ærlig. Jeg bryr meg ikke om det plager deg.
Frida Skrevet 4. februar 2016 #13 Skrevet 4. februar 2016 Den rødlige fargen på båten og ene personen ombord.
Gjest Balian de Ibelin Skrevet 4. februar 2016 #14 Skrevet 4. februar 2016 Et øyeblikk siden, cheshirecat skrev: ..lurer også på hva hensikten bak dette er..? Finne fokuspunkt i bildene..? Blir egentlig feil forum å spørre isåfall.. Svarte "luftslott" fordi jeg ser bildet på en liten mobilskjerm. Klikket på bildet (så det vises bedre) og da var åpenlyst engelen fokuspunkt.. Om det plager dere sånn så kan dere vel la være og gå på disse trådene makan
Gjest MadameDeRosa Skrevet 4. februar 2016 #16 Skrevet 4. februar 2016 18 minutter siden, Balian de Ibelin skrev: Luftslottet i bakgrunnen. Så engelen. Deretter de rødkledde.
TheGirlWhoWaited Skrevet 4. februar 2016 #17 Skrevet 4. februar 2016 2 minutter siden, Balian de Ibelin skrev: De kommer fordi jeg spør om dem og jeg kommer til å ujevne mellomrom og spør om det. og om det plager deg så skal jeg være ærlig. Jeg bryr meg ikke om det plager deg. Wow! Såre tær?? Jeg spurte bare fordi jeg lurte på om det var noe vesentlig jeg overså - noe humoristisk eller på annen måte "out of character". Hvis det er er tilbakemeldinger på selve bildet du ønsker, er det da helt greit og ikke overhodet plagsomt for min del - men jeg har på flere av disse bildene sett og sett for å forsøke å finne noe skjult motiv eller lignende. Men jeg beklager at jeg spurte.
Gjest cheshirecat Skrevet 4. februar 2016 #18 Skrevet 4. februar 2016 (endret) 6 minutter siden, Balian de Ibelin skrev: Om det plager dere sånn så kan dere vel la være og gå på disse trådene makan Det plager ikke meg, overhodet ikke! Jeg er bare nyskjerrig.. Hvem maler bildene ? (Er det du ?) og er dette ettelerannet psykologisk ekspriment (vil C.I.A slå ned døra mi om fem minutter ut ifra svaret mltt..? ) - eller er du en ellerannen student som trenger hjelp til leksa di? (Finne fokuspunkt..) - som ærlig talt er hva jeg holder av en knapp på.. Endret 4. februar 2016 av cheshirecat
Gjest cheshirecat Skrevet 4. februar 2016 #19 Skrevet 4. februar 2016 5 minutter siden, TalithaG skrev: Luftslottet i bakgrunnen. Så engelen. Deretter de rødkledde. Dette er min "rekkefølge" også. Vi lider sikkert av det samme.
hjertesukka Skrevet 4. februar 2016 #20 Skrevet 4. februar 2016 Den orangekledde dama lengst ute i vannet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå