Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #1 Skrevet 25. mai 2010 For 15 år siden hadde stringtrusen sin storhetstid, og alle skulle vise stringen over buksekanten. Den tiden er over, men allikevel har vi stanakket fortsatt med å bruke denne lille tøybiten. Helt til nå. http://www.dagbladet.no/2010/05/25/tema/klikk/trender/mote/11852224/ Dette er forferdelig trist. Hva skjer med verden? De ansvarlige burde i hvertfall straffes. Dette er uakseptabelt.
Gjest Gjest Skrevet 25. mai 2010 #2 Skrevet 25. mai 2010 Gå med string er i dag en fjortis-trend ha ha
Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #3 Skrevet 25. mai 2010 Vel, jeg klarer meg ikke uten string trusa til jeans. Må ha det! Trusekant går ikke jeg med.
Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #4 Skrevet 25. mai 2010 Jeg tror fremdeles kvinner i nesten alle aldre bruker stringtruse. Om sommeren bruker jeg ikke annet.
Cessa25 Skrevet 25. mai 2010 #5 Skrevet 25. mai 2010 Jeg blåser i hvert i fall i om det er en fjortis-trend. Jeg går med string når jeg bruker tettsittende jeans og tights, tror ikke synlig trusekant blir pop hos meg med det første i hvert fall
Gjest Gjest Skrevet 25. mai 2010 #6 Skrevet 25. mai 2010 http://www.dagbladet.no/2010/05/25/tema/klikk/trender/mote/11852224/ Dette er forferdelig trist. Hva skjer med verden? De ansvarlige burde i hvertfall straffes. Dette er uakseptabelt. Jeg ser du er godt informert om de viktige tingene i verden.
Konstantin Skrevet 25. mai 2010 #7 Skrevet 25. mai 2010 Jeg bruker bare hipsters ca! Som det står i artikkelen er ikke strings så særlig hygeniske. Og med blonde hipstere synes ikke trusen gjennom buksen. De er også mye mer behagelige, og får rompen til å se mer sexy å spretten ut!
Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #8 Skrevet 25. mai 2010 Aldri om jeg bytter ut stringen. Alt annet er bare plagsomt! Aldri har jeg hatt noe infeksjoner eller noe som helst plager der nede, så jeg holder meg til "fjortiss-trenden".... digger rumpa i string også, absolutt det som kler meg best
Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #9 Skrevet 25. mai 2010 Om sommeren bruker jeg ikke annet. Da gleder jeg meg til å treffe på deg en varm sommerdag i byen. 1
Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #10 Skrevet 25. mai 2010 Jeg ser du er godt informert om de viktige tingene i verden. Ja, dette anser jeg som en enorm viktig nyhet. Ingen skal få komme her å ta fra damene stringtrusa.
¤Pernille¤ Skrevet 25. mai 2010 #11 Skrevet 25. mai 2010 Jeg bruker bare hipsters ca! Som det står i artikkelen er ikke strings så særlig hygeniske. Og med blonde hipstere synes ikke trusen gjennom buksen. De er også mye mer behagelige, og får rompen til å se mer sexy å spretten ut! Helt enig, og samme her! Har slutta med string, faktisk. Har ikke tenkt over det, men det er nok nettopp fordi det er mer uhygienisk.
¤Pernille¤ Skrevet 25. mai 2010 #12 Skrevet 25. mai 2010 I tillegg synes jeg ikke det er så sexy. Det legger ikke igjen noe til fantasien, liksom.
Modic Skrevet 25. mai 2010 #13 Skrevet 25. mai 2010 Har aldri likt string, jeg. Ikke fordi det er uhygienisk, det har jeg ikke tenkt så mye på. Nei, det er rett og slett fordi jeg synes det er ubehagelig!!
Gjest Iah Skrevet 25. mai 2010 #14 Skrevet 25. mai 2010 Det er lenge siden jeg sluttet å bruke stringtruser. Hipstere er både mye mer behagelig og hundre ganger mer sexy!
Shinana Skrevet 25. mai 2010 #15 Skrevet 25. mai 2010 Hvem kan egentlig erklære et plagg for dødt og ute og i tillegg forvente å bli tatt på alvor? Ingen! Stringtrusa eksisterer i beste velgående. En annen sak er at mange ikke liker den, og derfor ønsker den dit pepperen gror. Jeg er definitivt ikke en av dem.
¤Pernille¤ Skrevet 25. mai 2010 #16 Skrevet 25. mai 2010 Tror ingen av oss her inne har forventet å bli tatt på alvor, regner ikke med at avisa gjorde noe annet da de trykket saken Hvorfor ta alt så gravalvorlig?
Gjest AnonymBruker Skrevet 25. mai 2010 #17 Skrevet 25. mai 2010 Jeg bruker kun string fordi det er best å gå med. Tok på meg en truse her om dagen, fordi jeg har en nydelig ubrukt, men den havnet av etter et par timer. Klarer ikke fasongen! Hipster er hakket bedre, men likevel ubehagelige ift string. De ligger liksom midt på rumpeballene:s Har ganske sprettrumpe og gidder ikke store størrelser for å dekke rompa. String er best både å gå i og se rumpa i her i gården:)
Shinana Skrevet 26. mai 2010 #18 Skrevet 26. mai 2010 Tror ingen av oss her inne har forventet å bli tatt på alvor, regner ikke med at avisa gjorde noe annet da de trykket saken Hvorfor ta alt så gravalvorlig? De å "legge ned" stringtrusa er jo på linje med en global katastrofe!
Suzy Skrevet 26. mai 2010 #19 Skrevet 26. mai 2010 Leste denne "nyheten" med stor glede i går Jeg har aldri klart å bruke de hersens stringtrusene og er glad resten av verden er på mitt "lag" nå. Stringtruer er ubehagelig, stygt og uhygienisk - takke meg til hipsters i mjukt materiale som absolutt ikke lager trusemerker.
Wonders Skrevet 26. mai 2010 #20 Skrevet 26. mai 2010 hipstere krøller seg jo opp i lysken på sidene når man sitter, det er hverken behagelig eller pent, for det retter seg da ikke ut... og den smetter inn i stumpen på et blunk. Har jeg forliten str? Har prøvd forskjellige typer, men det er bare for mye stoff for meg. Overalt. Enig at string kunne hatt et større/tykkere stykke over vitale deler, da det kan bli litt vel tynnt i noen kolleksjoner.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå