Gjest Gjest_Ida_* Skrevet 3. april 2008 #1 Skrevet 3. april 2008 Jeg og kjæresten min er begge snart 22 år gamle og skal til syden veldig snart. Saken er bare at jeg gruer meg nesten mer enn jeg gleder meg. Er veldig bekymret for at det skal kry av toppløse,brune lekre jenter på stranden (som er UMULIG å unngå å se på!) Også er jeg bekymret for at når vi skal ut å feste om kvelden står det løse jenter å hiver av seg toppen på baren! Dette irriterer meg mer å mer jo nærmere sydenturen nærmer seg.. Prøver å ikke tenke på det..men er ganske vansklig. Om kjæresten min skulle kikke rask på en toppløs jente på stranden hadde jeg blitt så sint inne i meg. Blir stille og veldig rar.. Klarer bare ikke styre meg, blir så sjalu!! Hva kan jeg gjøre? Noen som kjenner seg igjen?
Gjest Gjest Skrevet 3. april 2008 #2 Skrevet 3. april 2008 Heldig du er som skal til syden!Kjedelig om synet av toppløse skulle ødelegge turen da...Kjære deg-OVERSE!Nyt turen!Har opplevd å være "sjalu" slik,men tro meg,bortkastet tid!God tur!
Lola83 Skrevet 3. april 2008 #3 Skrevet 3. april 2008 Herregud, la han se ! Menn går da toppløse de også..bare at de ikke har like mye fett eller silikon i de
Ce'Nedra Skrevet 3. april 2008 #4 Skrevet 3. april 2008 Synes det som regel er de gamle damene med store hengepupper som går toppløse jeg..
Nabodama Skrevet 4. april 2008 #5 Skrevet 4. april 2008 Synes det som regel er de gamle damene med store hengepupper som går toppløse jeg.. Har samme inntrykk, men det kommer sikkert an på hvor man drar...
Gjest Gjest Skrevet 4. april 2008 #6 Skrevet 4. april 2008 Jeg har vært i Tyrkia, Bulgaria og Hellas, og har enda til gode å se deilige, lekkre brune toppløse damer på stranda. Jeg har sett et par normale jenter men når man er der med kjæresten tror jeg nesten man blir litt sånn at man forsøker å unngå å se fordi det blir litt flaut. Generellt har jeg sett svært lite toppløse damer også. Som normal turist får vi lite tilgang til disse strendene med de rike festende silikonfyllte damene likevel. Dette med barer. Når dere er på kjærestetur skal dere heller kanskje ikke dra til de verste fylle, tekno, speed barene heller og feste hele natta? Når vi har vært på slike turer har vi faktisk nesten hver kveld vært hjemme rundt 12 og før det funnet en mer rolig bar/restaurant hvor man kan sitte å snakke mer. Her springer det heller ikke rundt med toppløse damer akkurat. Dette handler veldig om vilke steder man oppsøker, og det du ser på sydenliv er veldig lite representativt for hva man opplever på 70% av stedene i syden. Og dess uten, om man selv ikke er møkings, så er disse jentene ganske flaue uansett. Jeg tror du har et veldig annet bilde i hodet ditt enn hva som faktisk er realiteten. Dere skal på en kjærestetur, og er der for å nyte herandre. Tro meg akkurat slik kommer det til å bli også! Han skal jo tross allt å ha kjæresten sin i minimal bekledning i minumum ei uke på stranda, tror du ikke han vil nyte å se deg slik heller?
MarianneE Skrevet 4. april 2008 #7 Skrevet 4. april 2008 Kan du ikke bare være toppløs selv? Da blir han -forhåpentlig- opptatt av deg....
Gjest Mysticgirl Skrevet 4. april 2008 #8 Skrevet 4. april 2008 Jeg kan skjønne din bekymring. For ei venninne av meg dro til spania med typen og der gikk de i string og toppløse! De svinset fremfor typen hennes og gjorde seg til, hun ble helt sjokka!
Frk.C Skrevet 4. april 2008 #9 Skrevet 4. april 2008 Jeg var selv i Hellas med barndomskjæresten for noen år siden, og tross mye brune pupper som struttet rundt oss, opplevde jeg ikke toppløssolingen som noe problem. Vi viet hverandre mye oppmerksomhet på stranda, og invasjonen av puppedamer førte egentlig bare til at jeg slang meg på bølgen og kastet bikinitoppen jeg og Nå vet jeg ikke hva slags ferie dere skal på, men på den Hellas-turen fartet vi litt rundt på øyene, leide en scooter, og fant faktisk vår egen private strand milevis unna, der vi rett og slett solte oss naken. Bare mine pupper han kunne glo på der Mitt beste råd til deg er å slappe av! Nyt sola og kjæresten din, ha masse deilig sex, og prioriter de koselige barene og restaurantene, framfor de gærneste diskotekene med basseng og nakebading. Og kanskje vil du oppleve det jeg selv gjorde - at det faktisk var JEG som glodde på puppene rundt omkring, ikke han Ønsker deg en kjempegod tur!
Gjest Gjest Skrevet 4. april 2008 #10 Skrevet 4. april 2008 Jeg syns nesten at du høres i overkant sjalu ut, jeg.. det eller veldig dårlig selvtillit. 1) Tror du har et litt feil syn på syden; er ikke så mange killerbodies som sprader rundtom. 2) Dersom dere er ute på byn, betyr ikke det at alle jenter som finnes kaster seg over typen din. 3) Hva så om kjæresten din hadde sett på en annen jente? Det betyr ikke at han syns hun er bedre enn deg. 4) I stedenfor å grue deg sånn til alle toppløse jentene du tror du kommer til å se, hiv av deg toppen og vis kjæresten din hvor bra du er.
Gjest lissi32 Skrevet 4. april 2008 #11 Skrevet 4. april 2008 VEL Hos oss er det jeg som ser mest hvertfall!! hehehe... Min mann er en gentleman. Han ser ikke på andre damer når jeg er tilstede. Spør jeg om noen er han alltid veldig høflig og sier nei Ikke bry deg om han ser veldig fort. Det er jo normalt å følge blikket på mennesker, tjukke eller slanke, fine eller ikke. Man ser, observerer og legger ikke mer i det! Deg han er glad i!
Gjest Bellatrix Skrevet 4. april 2008 #12 Skrevet 4. april 2008 Jeg og kjæresten min er begge snart 22 år gamle og skal til syden veldig snart. Saken er bare at jeg gruer meg nesten mer enn jeg gleder meg. Er veldig bekymret for at det skal kry av toppløse,brune lekre jenter på stranden (som er UMULIG å unngå å se på!) Også er jeg bekymret for at når vi skal ut å feste om kvelden står det løse jenter å hiver av seg toppen på baren! Dette irriterer meg mer å mer jo nærmere sydenturen nærmer seg.. Prøver å ikke tenke på det..men er ganske vansklig. Om kjæresten min skulle kikke rask på en toppløs jente på stranden hadde jeg blitt så sint inne i meg. Blir stille og veldig rar.. Klarer bare ikke styre meg, blir så sjalu!! Hva kan jeg gjøre? Noen som kjenner seg igjen? Det er "toppløse" menn der også. Kommer du til å lukke øynene for dem?
Nabodama Skrevet 4. april 2008 #13 Skrevet 4. april 2008 Det er "toppløse" menn der også. Kommer du til å lukke øynene for dem? Hmm, jeg ser ihvertfall mange flotte menn på stranda og ellers;) Fint å se på, men thats it. Kunne jo ikke tenke meg å bytte ut mannen for det da:) Ikke bli bedre kjent med dem heller.
Gjest Bellatrix Skrevet 4. april 2008 #14 Skrevet 4. april 2008 Hmm, jeg ser ihvertfall mange flotte menn på stranda og ellers;) Fint å se på, men thats it. Kunne jo ikke tenke meg å bytte ut mannen for det da:) Ikke bli bedre kjent med dem heller. Me too. Flott å se på, men ikke noe mer.
Gjest Gjest Skrevet 4. april 2008 #15 Skrevet 4. april 2008 Jeg har vært i syden to ganger for mange år siden. Jeg så toppløse jenter, men jeg så aldri toppløse deilige jenter med pupper og kropper man kun ser i Hollywood. De jeg så var godt voksne damer som så helt normale ut. Kanskje litt for normal også. Men hvor i syden skal du?
Trampe Skrevet 4. april 2008 #16 Skrevet 4. april 2008 Mener du at du aldri ser på andre menn? Jeg og mannen har vært på flere turer sammen, og det har da vært noen toppløse der, men han har vett til ikke å sitte og glo. Selvsagt ser han de, men man glor ikke på andre mennesker uansett om de er toppløse eller ei. Pupper har han sett før, og det er meg han er glad i. Dessuten synes jeg ikke en liten bikinitopp utgjør den store forskjellen. Er dama pen legger han nok merke til det uansett om hun har bikinitopp eller ikke. Og det er deg han er sammen med, er det ikke? Hva gjør dere når dere ser filmer og det dukker opp pupper?
Jalp Skrevet 4. april 2008 #17 Skrevet 4. april 2008 Det er nesten så jeg ikke tror det jeg leser. Du får låse inn typen din og kaste nøkkelen. Da er du sikker på at han ikke vil treffe andre mennesker. Stikker du ut øynene hans først, kan du kanskje ta han med ut på en luftetur blant andre mennesker.
Gjest Lilleulv Skrevet 4. april 2008 #18 Skrevet 4. april 2008 (endret) Synes det som regel er de gamle damene med store hengepupper som går toppløse jeg.. Jepp, og gjerne med g-streng lang oppå ryggen (har et par ekle bilder på netthinnen fra fjorårets hellas-tur). der var det forresten ei blond ei med silikon-pupper som sprada rundt toppløs i 14 dager. kjæresten kommenterte at han ikke synes det var pent med silikon. Om han sa det for å glede meg eller om han faktisk mente det er uvisst Endret 4. april 2008 av Lilleulv
Gjest lissi32 Skrevet 4. april 2008 #19 Skrevet 4. april 2008 Det er nesten så jeg ikke tror det jeg leser. Du får låse inn typen din og kaste nøkkelen. Da er du sikker på at han ikke vil treffe andre mennesker. Stikker du ut øynene hans først, kan du kanskje ta han med ut på en luftetur blant andre mennesker.
Nabodama Skrevet 4. april 2008 #20 Skrevet 4. april 2008 Er det ikke en del av "underholdningen" det da, å se på andre på stranda? For meg er det ihvertfall det:) Jeg ser for øvrig på både damer og menn, i alle fasonger, men det er klart det er noe ekstra å se flotte menn i bare shortsen. Noen ganger er det til og med vanskelig å dra blikket bort fra dem.... Så jeg unner faktisk mannen min det samme. Vet jo at det ikke virker inn på forholdet mellom oss uansett.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå