marsy Skrevet 9. november 2006 #1 Skrevet 9. november 2006 vil gjerne ha tips om gode nettbutikker som selger alt mulig rart av brude/bryllupsstæsj alt fra tiara til engangskamera skal kjøpes inn så alle tips mottas med takk
Gjest Gjest_Amanda_* Skrevet 15. november 2006 #2 Skrevet 15. november 2006 Synes www.unik-mru.no viket veldig bra, lager og selger smykker og sånt. Vi tenker på å kjøpe servietter, engangsbestikk-kopper-tallerken (til festen dagen før), bordkort og sånt på www.serviteur.no. Ellers så har vi ikke kjøpt så mye ennå, men skal tipse når har gjort noen gode kjøp!
Gjest Gjest Skrevet 15. november 2006 #3 Skrevet 15. november 2006 www.cutebride.com kjempe fine og billige tiaraer, leverer på ca en uke. må forskuddbetales- betalte under 300 for 2 stk inkl porto
mowgli Skrevet 15. november 2006 #4 Skrevet 15. november 2006 Synes www.unik-mru.no viket veldig bra, lager og selger smykker og sånt. Vi tenker på å kjøpe servietter, engangsbestikk-kopper-tallerken (til festen dagen før), bordkort og sånt på www.serviteur.no. Ellers så har vi ikke kjøpt så mye ennå, men skal tipse når har gjort noen gode kjøp! ← Er det kun firmaer som kan bestille fra www.serviteur.no?
mowgli Skrevet 15. november 2006 #5 Skrevet 15. november 2006 www.cutebride.com kjempe fine og billige tiaraer, leverer på ca en uke. må forskuddbetales- betalte under 300 for 2 stk inkl porto ← Hvilken av tiaraene har du kjøpt?
Gjest Ballerina Skrevet 30. november 2006 #7 Skrevet 30. november 2006 www.lovehearts.com - der har de søøøte gaver til gjestene ...det skal iallfall vi ha
brud06 Skrevet 1. desember 2006 #8 Skrevet 1. desember 2006 Jeg prøver meg igjen jeg og anbefaler noen nettsider Har to som jeg absolut vil anbefale www.beau-coup.com www.confetti.co.uk Vi kjøpte bordkotene våres på beau-coup og var veldig fornøyde. Gå inn på siden og trykk på silver keepsakes,trykk på bilde 11 som viser luggage tags,så er det den som heter Cosmopolitan vi brukte. Gjestene fikk en hver , og når de er ute og reiser neste gang tenker de kanskje på oss??? På confetti kjøpte vi sånne fine ivory bokser til å evt ha noe godt oppe i. De har også veldig fine organza poser i alle mulige farger. Dette er en nettbutikk som har ALT.
nygarda Skrevet 6. desember 2006 #10 Skrevet 6. desember 2006 (endret) Fint at den ble dyttet opp! Er helt sikker på at mange flere har tips. Jeg har noen lenker, og de har jeg funnet rundt omkring i dette forumet. Noen anbefalte meg http://bryllupsbutikken.no/ for bordkort osv. Her har de hvite engangskamera, samt en del kort og sånt; http://bryllupsbutikken.no/ (Apropos engangskamera... Fikk tips at ei venninnne om at bildene fra engangskameraene ble svært dårlige på deres bryllup, så det er ikke sikkert det er verdt det. Man får vel alltids kopiere fra gjestene i ettertid, oppfordre dem til å ta bilder av hverandre og ikke bare av brudeparet ) Strømpebukser som strammer opp: http://www.figleaves.com/uk/brand.asp?bran...06+23%3A27%3A15 Sko: http://www.dyeableshoestore.com/store/cate...p?CategoryID=14 http://www.shoesforweddings.com/default.asp http://www.rainbowclub.co.uk/rainbowclub_index.html Kjoler... her har jeg en masse lenker, både til designere, butikker og nettbutikker. Men jeg har ikke noe erfaring med noen av dem, så det er bedre at noen andre anbefaler som har kjøpt kjole et sted. Ja, det var et lite bidrag fra meg. Jeg må vel presisere at jeg har ikke handlet på noen av disse butikkene, men alle lenkene er anbefalinger jeg har funnet her inne, så jeg går ut fra at det er seriøse aktører. Endret 6. desember 2006 av nygarda
Snupsipusi Skrevet 7. desember 2006 #11 Skrevet 7. desember 2006 (endret) Jeg har handlet på www.lilly.dk og har bare positive erfaringer med det. Rask levering og ikke noe tull. Klær bestilles på mål, så det er ikke noe problem at det eventuelt ikke passer. Men vær obs på at fargene kan være noe annerledes i forhold til det du ser på bildene på nettet. Har også sett mye på www.ariela.no. Der har de mye diverse pynt til bruden. Har ikke bestilt noe derfra, men vurderer det. Endret 7. desember 2006 av Snupsipusi
Mausiii Skrevet 11. desember 2006 #12 Skrevet 11. desember 2006 Det finns massor av länkar och inspiration på www.svartbrud.se Kanske hittar du något där?!
Majabeth Skrevet 20. desember 2006 #13 Skrevet 20. desember 2006 Jeg fant denne. Vet ikke helt alt hva de har, men den så egentlig grei ut...
*Emma* Skrevet 20. desember 2006 #14 Skrevet 20. desember 2006 (endret) Slenger inn DENNE her også jeg. Syns de hadde mye fint. Endret 20. desember 2006 av *Emma*
Majabeth Skrevet 3. januar 2007 #15 Skrevet 3. januar 2007 Slenger inn DENNE her også jeg. Syns de hadde mye fint. ← Jeg fikk det jeg bestilte herfra i dag! Er veldig fornøyd! Hadde bestilt strømpebånd, toastmasterbjelle og 2 ruller silkebånd. Billig var det også, synes jeg.
*Emma* Skrevet 3. januar 2007 #16 Skrevet 3. januar 2007 majabeth - jeg har fått mitt og. Fine ting og billig!
Montezuma Skrevet 8. januar 2007 #17 Skrevet 8. januar 2007 Fint at den ble dyttet opp! Er helt sikker på at mange flere har tips. Jeg har noen lenker, og de har jeg funnet rundt omkring i dette forumet. Noen anbefalte meg http://bryllupsbutikken.no/ for bordkort osv. Her har de hvite engangskamera, samt en del kort og sånt; http://bryllupsbutikken.no/ (Apropos engangskamera... Fikk tips at ei venninnne om at bildene fra engangskameraene ble svært dårlige på deres bryllup, så det er ikke sikkert det er verdt det. Man får vel alltids kopiere fra gjestene i ettertid, oppfordre dem til å ta bilder av hverandre og ikke bare av brudeparet ) Strømpebukser som strammer opp: http://www.figleaves.com/uk/brand.asp?bran...06+23%3A27%3A15 Sko: http://www.dyeableshoestore.com/store/cate...p?CategoryID=14 http://www.shoesforweddings.com/default.asp http://www.rainbowclub.co.uk/rainbowclub_index.html Kjoler... her har jeg en masse lenker, både til designere, butikker og nettbutikker. Men jeg har ikke noe erfaring med noen av dem, så det er bedre at noen andre anbefaler som har kjøpt kjole et sted. Ja, det var et lite bidrag fra meg. Jeg må vel presisere at jeg har ikke handlet på noen av disse butikkene, men alle lenkene er anbefalinger jeg har funnet her inne, så jeg går ut fra at det er seriøse aktører. ← Jeg behøver kjolelenker! Kan du gi meg noen? Takk :-)
MAcy Skrevet 9. januar 2007 #18 Skrevet 9. januar 2007 til de av dere som har handlet på utenlandske sider, hvordan har det blitt med toll og frakt og slikt??? noen som kan dele erfaringer på dette?? var inne på ebay men det blir jo billig å handle der men blir straks litt dyrere når det kommer frakt til og blir det over 200 kr skal det jo tolles også!!! Hjelp fant så mye fint men blir jo kjempe dyrt om jeg må tolle det!!!
*Emma* Skrevet 10. januar 2007 #19 Skrevet 10. januar 2007 Macy - sender deg en PM for sist jeg skrev her fle det fjernet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå