Oleana Blogginnlegg skrevet 12. juli 2013 1 591 visninger Del https://forum.kvinneguiden.no/blogs/entry/17698-oleana/ Flere delingsvalg… Følgere 0 Jeg må innrømme at jeg er svak for modellene og mønstrene til Oleana. Vi kommer nok ikke til å kjøre oppom utsalget deres på Espeland, selv om det ikke er så langt herfra. Men å nyte utstilte modeller i hotell- lobbyen er heller ikke verst.
Gjest Skrevet 12. juli 2013 Jeg har nok aldri hørt om dette,men du verden så flotte ,Kos dere videre og hilse til din mann
Betty_HjemmetNO 1 Skrevet 12. juli 2013 Nydelige jakker dette, og prisen er deretter God tur videre Liv.
Swissie 14 Skrevet 12. juli 2013 Takk Ingfrid.Oleana er faktisk kjent også i Sveits. Jakkene er strikket i tynt garn, ull og silke, tror jeg. Men dette vet nok andre sneller mer om enn jeg.
evajohryk19 0 Skrevet 12. juli 2013 Ja dette merket er heldigvis kjent utover. Ikke alle som klarer det. Lekre ting. Det finnes en butikk i Stortingsgaten i Oslo med kun Oleana klær. Har aldri vært inne. kun "vindushoppet".
evanygaard 0 Skrevet 12. juli 2013 Oleana er kvalitet, - plagg som virkelig varer. Og de går liksom ikke av moten, heller. Visst er de dyre, men.......
rose_HjemmetNO 0 Skrevet 12. juli 2013 Enig med deg,er også svak for oleanaklær.Er vokst opp på Espeland og var ofte innom der i barndommen og fikk stoffrester til å sy dukkeklær av.Men nå er det lenge siden eg har besøkt butikken der.
anneaa 5 Skrevet 13. juli 2013 der er vi enige, Oleana har kjempelekre modeller men de passer dessverre ikke for lommeboka mi, Men lekre, Ja, de er de
9 kommentarer
Anbefalte kommentarer