Bie-Ullbukse Blogginnlegg skrevet 21. oktober 2012 1 340 visninger Del https://forum.kvinneguiden.no/blogs/entry/12510-bie-ullbukse/ Flere delingsvalg… Følgere 0 Ullbukse strikket i biens farger. Strikket på bestilling. Mer info: akbhandy.blogg.no
evajohryk19 0 Skrevet 22. oktober 2012 Kjempemorsom!. Jeg har en venninne som samler på alt med bier. (Hadde bier selv en gang i tiden). Min første tanke var å strikke en slik til henne, det er bare det at hun er nærmere 70 enn 60 år, så ..........det får kanskje bli med tanken, selv om det hadde vært morsomt og sett ansiktsutrykket hennes.
ragnhild1R 0 Skrevet 3. november 2012 Såå kjempeartig bukse!! Er helt sikkert noen som blir veldig fornøyd når de får denne:)
6 kommentarer
Anbefalte kommentarer