Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har aldri hatt samsung før, og har tidligere likt apple, men nå er jeg så lei apple. Har lest rundt om på nett og funnet ut at samsung passer til meg. Men, jeg tenkte på s8, for så å finne ut at det nylig kom en ny. Hvilken bør jeg velge? 

Anonymkode: 0c9d5...8c5

AnonymBruker
Skrevet

Det er så små forskjeller på s8 og s9 at du kaster de to ekstra tusenlappene ut vinduet ved å velge s9 om du bruker tlf til normale ting. 

Anonymkode: 87265...d96

Gjest ISeeYouCreep
Skrevet (endret)

w

Endret av Nasse Nøff ❤
AnonymBruker
Skrevet

Jeg har gjort det, men er fortsatt usikker ... 

Anonymkode: 0c9d5...8c5

AnonymBruker
Skrevet

S8+

Anonymkode: a69b0...98b

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Hvis du liker operativsystemet på iPhone så kommer du til å rive deg i håret av frustrasjon med Samsung, mer tungvint og rotete android system skal man lete lenge etter. 

Skal jeg anbefale noe annet ville jeg sterkt vurdert Huawei P20, ryddig og enkelt operativsystem, og kameraet er i en helt egen klasse. «Billig» er telefonen og, hadde valgt P20 over både S9 og iPhone X.

Anonymkode: f9b88...551

AnonymBruker
Skrevet

Jeg kjøpte nettopp S8, byttet over fra iphone jeg også for første gang! Tok noen dager å bli vandt til forskjellene, men HERREGUD så bra tlf. Skikkelig pen, ryddig og kjempebra kamera. Gadd ikke S9 pga det var så små forskjeller. 

Anonymkode: 5787f...759

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...