Gå til innhold

Hva feiler meg?


AnonymBruker

Anbefalte innlegg

AnonymBruker

Etter jeg fikk barn har selvtilliten synket drastisk. Før jeg ble gravid med 1. Veide jeg 58 kg og var ganske så veltrent og det man vil kalle <FIT> gikk opp 17 kg med nr. 2 og har tatt av alle og veier nå 57, passer alle klærne mine som jeg ikke har passet på 4 år! Er stolt av hva jeg har fått til på 1 år.. alikvel savner jeg å ha troa på meg selv! 

Kan ikke se en pen jente med den flotte kroppen- slank, høy og stor rumpe. 

Dette går så voldsomt utover livskvaliteten min. Er nå 26 år og alle sier vent til du blir 30 da blir det så mye bedre..

Merker ofte at jeg sammenlikner meg med andre. 

Sa til sambo her om dagen "fy flate så lite attraktiv det er med damer som sier  " jeg er ikke fin nok" "se så dvask magen er" "hater kroppen" "føler meg fæl" osv. 

 Selvtillit er sexy!!!

prøvd å kjøpe nye klær, før gikk jeg alltid i høye heler og kjoler. Følte meg rett og slett drit bra... 

noen som har noe tips? 

Anonymkode: 8b281...64b

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

vær stolt! Vi kommer aldri til å bli noen andre enn oss selv så hvorfor skal vi bruke tid på å sammenligne oss med andre. 

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...