Gå til innhold

Svak positiv test og menssmerter, hjelp!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Jeg er helt ny her..  :goodbye: 

Er ca 11 dpo (tror jeg), og testet for første gang i dag med en svak (rosa) strek.

(Klarte ikke vente lenger..) Men nå har jeg både mensmurringer og menssmerter. Ikke kjempevondt, men nokså ubehagelig. Redd! 

Har hatt litt 'menssmerter' og murringer siden 5 dpo, men nå er det blitt mer tydelig.. 

Er det noen som har opplev noe lignende?

 

Setter stor pris på svar, blir så nervøs

 



Anonymous poster hash: d48c0...c1f
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er helt normalt med menssmerter/murringer ved tidlig graviditet. Det hadde jeg også :) Det betyr bare at livmoren strekker seg. 



Anonymous poster hash: 9e1cf...8e4
Skrevet (endret)

 

Det er helt normalt med menssmerter/murringer ved tidlig graviditet. Det hadde jeg også :) Det betyr bare at livmoren strekker seg. 

Anonymous poster hash: 9e1cf...8e4

 

Endret av Sommerfuglsol
Skrevet

Jeg lurer også på dette! Jeg er faktisk bare 2-3 dager dpo men har kjent litt murringer i nedre mageregion. Har aldri vært plaget med menssmerter, annet enn et stikk her og der de første dagene. I det siste har jeg noen ganger kjent el (tror jeg). Jeg hadde i alle fall denne følelsen for en 2-4 dager siden. Jeg og mannen begynte å prøve først de siste dagene, men har aldri vært borti murring/smerter der innimellom el og mensen før. Kan man virkelig kjenne noe så tidlig? Eller burde jeg bekymre meg for cyster? :(



Anonymous poster hash: 74aaf...583

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...