Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har alltid hatt stabil syklus på 28-29 dager. Første pp var som normal. 2. pp derimot har jeg nå hatt småblødninger fra 8 dpo og til nå 13 dpo. Litt blod og litt brunlig, altså ikke tanta som har kommet. Siden det er blod hver dag selv om det ikke er nok til å komme noe i trusa antar jeg at jeg ikke er gravid. Nå kjenner jeg litt murringer og antar det er tanta som er på vei. 

 

Flere som har opplevd at man plutselig begynner med blødninger en uke for tidlig og lignende når man begynner med prøvingen?



Anonymous poster hash: 727fb...c79
Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Er det lenge siden du evt sluttet med hormonell prevensjon?



Anonymous poster hash: b7b65...448
AnonymBruker
Skrevet

 

Er det lenge siden du evt sluttet med hormonell prevensjon?

Anonymous poster hash: b7b65...448

 

 

 

Ja, jeg har ikke gått på det på snart fire år. Har også et barn på snart to år og siden 3 mnd etter at hun ble født har syklusen vært stabil. Synes det er rart at kroppen skal bli påvirket sånn fordi vi har startet prøvingen? 

Anonymous poster hash: 727fb...c79

Gjest Wei Wei
Skrevet

Det er mulig du rett og slett er gravid. Jeg spottet slik som du beskriver i 8 dager siden 17 dpo og frem til nå. Er mulig du er gravid og kroppen omstiller seg hormonelt. Ikke kall det kluss med syklusen før du har fått mens og vet at det egentlig var en vannlig syklus.

Skrevet

Du kan jo være gravid, ja.

Om det bare er sykluskluss er det nok bare tilfeldig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...