Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er på dag 30 i dag, har enda ikke fått mens. Hadde litt brunlig utflod i trusen tidligere i dag, dette er ikke vanlig før mens hos meg. Sluttet på p-pillen i desember, har hatt sykluser på alt fra 47 til 37 dager etter det. Siste var på 37 dager. Tok negativ test på fredag (dag 28), tok jeg for tidlig, eller er den negativ?
Vet ikke når jeg skal teste siden mensen min er så uregelmessig.



Anonymous poster hash: 4de13...355
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ca to uker etter EL. Hvis du ikke følger med på EL må du bare teste når du føler for det... Noen tester jo hele tiden, så spørs hvor utålmodig du er.

AnonymBruker
Skrevet

Jeg har veldig uregelmessige sykluser, og testet ca en gang i måneden før vi havnet inn under ivf. Nå tester jeg før oppstart på medisiner, og etter forsøk, evt når jeg føler for det (før fester, drikker ikke noe særlig til vanlig, og greit å vite før man evt tar en fest) Bruker billigtester kjøpt på nettet..

Anonymous poster hash: b15d7...750

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...