Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har lyst til å overaske kjæresten min med en gave for å vise han hvor mye han betyr. Er ikke i forbindelse med noen anledning, men bare en liten oppmerksomhet :)

Noen som har forslag til hva jeg kan kjøpe? Gjerne noe dere har gitt selv som du vet falt i smak, eller svar fra dere gutter som er her inne som vet hva dere gutter setter pris på å få! :biggrin:



Anonymous poster hash: 2a535...2e0
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje en ting som han kan bruke i forbindelse med noe han er glad i å gjøre?

Hva liker han å gjøre på fritiden?

Skrevet

Kanskje en ting som han kan bruke i forbindelse med noe han er glad i å gjøre?

Hva liker han å gjøre på fritiden?

Han er veldig opptatt av moped/bil, så si det eneste han bruker fritiden på.. Kan ikke akkuart si jeg har peiling på slike ting, så blir vanskelig å kjøpe noe i den forbindelsen :frown:

Anonymous poster hash: 2a535...2e0

Skrevet

Nytt sexy undertøy på deg ;)

Det får han hele tiden, hehe! :fnise: Tenkte mer på noe til han, noe han får tatt i bruk om du skjønner :)

Anonymous poster hash: 2a535...2e0

Skrevet

Massasjeolje? Den kan dere jo bruke sammen, da er det ingen tvil om at du setter pris på ham ;)

Skrevet

Kjøp undertøy til deg selv, som du pakker inn og gir til han. Så får dere nok en fin aften!

I tillegg kan du lage favorittdesserten hans etter middag, før du gir "gaven" senere på dagen.

Evt. kjøp en liten ting i matbutikken som du vet han liker. Kan være noe enkelt som favorittpålegget..

Kanskje du pleier å lage noe spesielt godt til frokost i helgene? Gjør det en helt vanlig tirsdag også!



Anonymous poster hash: e78be...79e
Skrevet

Hehe. Kjøp en ny flaske med glidemiddel eventuelt, hvis dere har gått tom! :laugh:



Anonymous poster hash: 56267...ee9
Skrevet

En pakke dopapir. Pakk det inn. Le av han når han åpner pakken og ser, skuffet, hva det er. Ta bilde. Så finner du frem den ekte presangen som er... Noe annet? Men hva?



Anonymous poster hash: d1405...d00
Skrevet (endret)

Mulig det bare er meg, men jeg liker ikke å få slike "gaver." Det er faktisk bedre å gi enn og få...

Det holder med en god middag, dessert og en blid kjæreste, så kan du nevne at han betyr mye for deg i samme slengen.

Endret av codeman
  • Liker 2
Gjest Ironically me
Skrevet

"Veien til førerkortet" - på lydbok, he he ;) Så kan han høre når han skrur, eller hva han nå gjør.

Han er veldig opptatt av moped/bil, så si det eneste han bruker fritiden på.. Kan ikke akkuart si jeg har peiling på slike ting, så blir vanskelig å kjøpe noe i den forbindelsen :frown:



Anonymous poster hash: 2a535...2e0

Gjest småhjerte
Skrevet

- parfymen han bruker (f.eks. når du ser den nærmer seg tom). Samme om han bruker en spesiel deodorant, aftershave og lignende.

- sixpack med øl som han kan kose seg med, evt. en god vin.

- tskjorte

- lue/caps

- yndlingsgodteriet hans

- en film dere to kan se sammen

- lage yndlingsretten hans til middag

- gi han et gavekort i form av massasje eller lignende

Skrevet

Lag en god middag. Vil tro du kommer langt med det :)

Anonymous poster hash: e5073...cea

Skrevet

Hva med et abonnement på et magasin om biler?

Eller et gavekort (det er vell som å gi penger, så det passer kanskje best som gave ved en anledning...?)?

Hva med noe stæsj til bilen? Nye høytalere, for eksempel? Jeg har også ganske lite peiling på biler og moped, så bedre forslag relatert til det får du ikke :P

Skrevet

Jeg ga en enkelt rose til min samboer av samme grunn som deg . Fikk ikke stormende jubel for den beste og mest praktiske gaven i verden. Men han ble gla, rødmet litt og skjønte at jeg hadde tenkt på han. Og det var jo det som var poenget også :)

Skrevet

Kjæresten min kommer hjem på perm og da har jeg lagt følgende planer: jeg har kjøpt en hvit genser og en hvit bokser til han (jeg digger han i hvitt) og en bok han har ønsket seg lenge. Når han kommer inn døra hjemme skal biffen og fløtegratinerte stå klar, og jeg skal lage sjokoladefoundant til dessert. jeg skal også leie en film (action med en av favorittskuespillerne hans) og handle smågodt. Jeg skal en tur på kondomeriet og handle massasjeolje og glidemiddel. Har ikke sett han på 6 uker, så jeg har planlagt en helaften kan man si!:))) Uff som jeg skjemmer han bort. Jeg er serr drømmedama!

Gjest Mannemann
Skrevet

Har lest alle svarene over og kan ikke si meg mer uenig (er mann). Eneste gode forslaget er abonoment på et bil/moped blad.

Sexy undertøy skal bare av med en gang, menn bryr seg egentlig ikke noe spesielt om det, vi er faktisk mer intresert i varene som undertøyet blir dekket av.

Kleer er også kjedelig og trist, samma er det med middag. Og gavekort på massasje, herregud, det kan dere gjøre like bra sjøl noe som også er mye bedre.

Vist han elsker å skru, kjøp verktøy av grommeste slag, det faller ALLTID i smak...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...