Gjest Tex Skrevet 6. oktober 2003 #1 Skrevet 6. oktober 2003 Hva har du i toppen av treet ditt? Spir eller stjerne eller noe annet?? Vi har stjerne med lys i, det er jeg vant til fra jeg var liten.....
Lillebi Skrevet 6. oktober 2003 #4 Skrevet 6. oktober 2003 Stjerne. Jeg synes det kan se fint ut med en engel på toppen også, men jeg må ha stjerne på toppen av treet mitt!
Fakse Skrevet 6. oktober 2003 #8 Skrevet 6. oktober 2003 Har en messingstjerne uten lys i. Har ikke funnet en jeg kan ha lys i, og vil ikke ha plast på treet. Leter stadig, kanskje jeg finner i år? Driver Tex en kampanje for å få åpna juleforum litt tidligere i år? Ikke bare bryllupsplanlegginga som starter litt vel tidlig der i gården kanskje?
Gjest Tex Skrevet 6. oktober 2003 #10 Skrevet 6. oktober 2003 Jeg kjøpte messingstjerne med innebygget lys i på Ellos i fjor, kosta en hundrings... Den er kjempefin..... Kampanje? Jeg...? :o
Mrs. B Skrevet 6. oktober 2003 #11 Skrevet 6. oktober 2003 Vi har stjerne med lys i - det er det fineste synes vi! :D
Mrs. B Skrevet 6. oktober 2003 #12 Skrevet 6. oktober 2003 Har en messingstjerne uten lys i. Har ikke funnet en jeg kan ha lys i' date=' og vil ikke ha plast på treet. Leter stadig, kanskje jeg finner i år?[/quote'] Her er link til toppstjerne i messing med lys fra Ellos: > Messingstjerne Du finner den også ved å gå på www.ellos.no så gå inn på Hjem/fritid og Julepynt. Tror den står på den siste siden (side 14).
minniepus Skrevet 6. oktober 2003 #13 Skrevet 6. oktober 2003 Hadde ikke juletre i fjor, får se om jeg klarer mase meg til et i år. Vil i så fall ha stjerne med lys. Plast.
Gjest Tex Skrevet 6. oktober 2003 #14 Skrevet 6. oktober 2003 Her er link til toppstjerne i messing med lys fra Ellos: > Messingstjerne Du finner den også ved å gå på www.ellos.no så gå inn på Hjem/fritid og Julepynt. Tror den står på den siste siden (side 14). Det er sånn jeg har! Den er kjempefin.... lyser veldig fint.... *gleder seg enda mer til jul...*
Redhead Skrevet 6. oktober 2003 #16 Skrevet 6. oktober 2003 Kjempestilig messingstjerne som jeg kjøpte på Kremmerhuset for 7-8 år siden. Den er uten lys, men likevel veldig dekorativ.
Kaktus Skrevet 6. oktober 2003 #17 Skrevet 6. oktober 2003 Stjerne med lys i - engel blir for amerikansk.
Bokalven Skrevet 6. oktober 2003 #18 Skrevet 6. oktober 2003 Hva har du i toppen av treet ditt? Spir eller stjerne eller noe annet?? Ei sol!
Gjest Zalomine Skrevet 6. oktober 2003 #19 Skrevet 6. oktober 2003 Har ikke hatt eget juletre enda, men det blir uten tvil stjerne med lys i. Og juletrelysa har jeg allerede. De har fargede pærer, det er vesentlig for meg (selvsagt skal den være gul da den som er i toppen, i stjerna)
Væren Skrevet 6. oktober 2003 #20 Skrevet 6. oktober 2003 Stjerne med lys i. Nesten lik den stjerna mamma og pappa alltid har hatt i juletreet vårt hjemme!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå