Gjest Gjest Skrevet 12. juni 2008 #1 Skrevet 12. juni 2008 Noen flere som ikke har fått feriepenger fra NAV? Så på nettsidene at de skal bli utbetalt i slutten av mai, men jeg har ikke fått noe.. Avsluttet min permisjon i august ifjor.
t-schnuppa Skrevet 8. juli 2008 #2 Skrevet 8. juli 2008 Jeg også avsluttet mammaperm i august i fjor, så gikk jeg på ledighetstrygd imens jeg var ute på engasjement via Nav frem til november.. Har man ikke rett på feriepenger for mamma-perm pengene og ledighetspengene?? Begynner å lure her nå, håper noen kan svare:)
Pasha Skrevet 9. juli 2008 #3 Skrevet 9. juli 2008 er jo bare 12/15 uker man får betalt for.. så du fikk nok alle pengene dine i fjor kan jeg tenke meg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå