Gjest Gjest_Ane_* Skrevet 14. mai 2008 #1 Skrevet 14. mai 2008 En gassgrill er jo rimelig stor. Hvor lagrer dere denne om vinteren. Kan det stå uteog tildekket? Hvor oppbevarer dere gassbeholderen? Har veldig lite lagringsplass så derfor lurer jeg. Alle terrassemøblene må oppbevares ute og tildekket på vinteren.
Marikke Skrevet 14. mai 2008 #2 Skrevet 14. mai 2008 Jeg setter grill og gassflaske i uteboden. Vet ikke om det er forskriftsmessig, men det fungerer fint. Tror ikke det er så stor forskjell om du dekker dem godt til der de står.
Gjest Gjest_Ane_* Skrevet 14. mai 2008 #3 Skrevet 14. mai 2008 Jeg bare synes det er så skummelt med gass. Ser for meg at alt går i taket og eksploderer. Takk for svar.
Gjest Gjest Skrevet 14. mai 2008 #4 Skrevet 14. mai 2008 Oppbevar iallefall ALDRI gass i kjelleren!! Gass er tyngre enn luft, og blir det lekkasje i beholderen, så må gassen ha et sted å "gå".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå