Mazilla Skrevet 29. august 2008 #761 Skrevet 29. august 2008 Flinke Miso!! Stå på! Hvor lenge skal du ha PT forresten? Du har kanskje sagt det før, men...
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #763 Skrevet 29. august 2008 Heisann alle piene! Så flinke dere er å Kan ikke du bli min PT Miso?? Sånn over nettet Vil også være støl og se forskjell på kroppen... Så hiver jeg meg på den :danser: til alle! Hei søtnoser!! Har blitt supermotivert når det gjelder trening, her er det tre ganger i uka og hvis ikke blir jeg både rastløs og irritabel, stakkars kjære.. Hmm..PT, kanskje det er det jeg skulle blitt :klø: hmm.. vil anbefale å bruke vekter, være rett i ryggen og stå stødig. Begynn med lav kg, jobb oppover. Løfte vekter som i benkpress er effektivt! Jeg har trent vekter i to uker og begynner å se resulateter :juhu: Flinke Miso!! Stå på! Hvor lenge skal du ha PT forresten? Du har kanskje sagt det før, men... Jeg skal ha PT i 10 uker, en gang i uka. Men kommer sannsynligvis til å forlenge det, merker at jeg er avhengig av henne og så er hun super koselig Jeg vil også ha PT Skulle gjerne tryllet en til deg!! du får flytte hit
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #765 Skrevet 29. august 2008 Hei! Jeg kan jo trylle *poff* så klart, der er løsningen tryll en PT til deg støl i magen, trodde ikke man kunne bli det
DDuck Skrevet 29. august 2008 #766 Skrevet 29. august 2008 åååå joda Jeg tror jeg har vært støl i lungene tilogmed
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #767 Skrevet 29. august 2008 thi hi i lungene Nå har jeg spist frokost, litt sen men men.. Nå skal jeg ha morgen kaffe å så er det åpnings her kl 12:00!! deilig å ha sjefen borte idag også (KG time)
Mazilla Skrevet 29. august 2008 #768 Skrevet 29. august 2008 PT en gang i uka, også har du disiplin nok til å trene to ganger til i tillegg til det? Respekt, miso!
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #769 Skrevet 29. august 2008 takk!! Vil ha resultater til november, også spør hun meg hver gang om jeg har trent noe ellers i uka, kan ikke si nei da så det er bare å pumpe jern det hjelper jo at jeg syns det er utrolig moro gjør det lettere å stå opp for å trene!! Også føler jeg meg mye bedre etter å ha trent kjære sa igår at han så forskjell, fordi jeg gløder meg og virker mer glad han er nå søt da :rødme:
Mazilla Skrevet 29. august 2008 #770 Skrevet 29. august 2008 Stemmer sikkert det! Kan jo ikke være bare tull det med at man får mer energi og overskudd av trening! Håper du klarer å holde på motivasjonen da, men det virker jo som det skal gå bra! Kanskje du til og med fortsetter å trene etter bryllupet!
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #771 Skrevet 29. august 2008 He he, det er det som blir utfordringen da!! å fortsette etter bryllupet!! derfor jeg tenker at jeg skal forlenge timene med PT sånn at det ikke sklir ut bare fordi bryllupet er overstått!! Det er helt sant at man får mer overskudd og energi, det merket jeg kjempe fort!! våkner mye mer uthvilt og våkner med lyst til å trene, er så skuffa over at den timen jeg trener går så fort!! Okey, litt bryllupsinfo her!! Fikk akkurat en teksmelding fra en av gjestene som takket for invitasjonen og hvor hun og samboer selvsagt kommer. Men hun sendte meg en mld fordi hun ikke visste hvordan jeg ville ha svaret????? Skjønner ikke folk hva svarlapp er??? eller at det står en mail adresse de kan svare på!!! blir så oppgitt altså, har brukt penger på de kule svarlappene å så spør folk hvordan vi vil ha svar!!!!??? er det mulig!!
Muffin! Skrevet 29. august 2008 #772 Skrevet 29. august 2008 Angående gjesten: :dåne: Må si du er superflink til å trene. Og så deilig at du både ser og merker resultatene av det allerede. Det er virkelig sant at man får mer energi.
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #773 Skrevet 29. august 2008 Angående gjesten: :dåne: Må si du er superflink til å trene. Og så deilig at du både ser og merker resultatene av det allerede. Det er virkelig sant at man får mer energi. ja, ikke sant :dåne: trodde de fleste skjønte at når man får en invitasjon med SVARlapp i så er det den måten man ønsker svar!! men nei da!! blir litt irritert når folk ikke bruke den eller mail adressen,men presterer å sende sms å si fra.. nå skal jeg si til alle de som gjør det at jeg ser at de bruker oppgitt svarmetode må være litt streng ja bruk lappen!!!! Takk er veldig stolt av meg selv som har klart å holde det med tre dager i uka!! var såå fristende å ligge litt til under varm dyne og med en kosete pusekatt ved siden av meg, men jeg dro meg ut av senga og inn på badet... Her skal det pumpes muskler Mer energi er helt klart en strålende bivirkning av trening
Gjest Miso Skrevet 29. august 2008 #775 Skrevet 29. august 2008 lille flinka hi hi dere er så super søte altså
Mazilla Skrevet 29. august 2008 #776 Skrevet 29. august 2008 Jeg lover at jeg hadde brukt svarkortet hvis jeg hadde vært invitert!! Håper du har en strålende fredag og får en knallbra lørdag og en super søndag!
Gjest Siripiri Skrevet 29. august 2008 #777 Skrevet 29. august 2008 Goood helg Miso!! Innom med en liten helge
Fremhevede innlegg