Gå til innhold

diakonhjemmet høgskole i oslo


Gjest Gjest

Anbefalte innlegg

Gjest Gjest

tenkte og søke på diakonhjemmet i oslo og jeg leser at de bruker bibelen i læringen og sånt. Nå er ikke jeg spesielt kristen og lurer på om det er bare kristne særinger på den skolen?

noen som vet litt om det og som kanskje kjenner noen som går der?

er jo litt reddjeg kommer i en helt forferdelig treg klasse som ikke driker eller noe... :forvirret:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei!

Har selv gått på diakonhjemmet og er veldig fornøyd. Jeg er medlem av statskirken, men ikke noe mer. Der som alle andre steder er det forskjellige mennesker, og dersom du tar en av de to utdanningene det undervises til der så bør man jo også kunne omgåes mange ulike mennesker.

Kan anbefales.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Gjest

Kjenner en som gikk der. Hun er snill og grei og kristen, men hun tar seg så absolutt en skikkelig fest i ny og ne. Har bare hørt bra om stedet av henne.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg kjenner Diakonhjemmet ganske godt, og forstår ikke hvorfor du tror de bruker Bibelen i undervisningen. Det har jeg aldri hørt om før.

Du treffer kanskje litt flere kristne der enn på HiO, men det betyr ikke at det er kjipe klasser. Det ville jeg ikke bkymret meg om hvis jeg var deg.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...