Gå til innhold

Hei på dere!


Gjest Anerikke

Anbefalte innlegg

Gjest Anerikke

Sniker meg inn her, fordi jeg i dag tar min siste p-pille og aller første folsyrepille!!!!! Aner ikke hvor lang tid det kan ta før jeg eventuelt blir gravid, og synes dette er superspennende!

Mannen min var tvilende, men med kvinnelist og blafrende øyevipper har jeg overtalt han. Nå gleder han seg nesten like mye til denne prøveperioden som jeg gjør! Vi har ingen barn fra før, så dette er helt nytt for oss begge. Forholdsvis nygifte er vi også :hjerter_rundt:

Skal prøve å oppdatere så godt jeg kan, og følge med på dere damer som er i samme bås som meg. LYKKE TIL, ALLE SAMMEN!!!!!!!!!!!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Annonse

Gjest Anerikke

Takk til dere!!! :bukke: :bukke:

Håper det går greit, dette, og at det ikke tar ALTFOR langt tid! Jeg vil så gjerne ha en liten sommerfugl i magen...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse
Gjest Anerikke

Ja, det er spennende!!! Tør nesten ikke tenke på hvordan det blir etterhvert, med venting og testing... Blir nok litt av et mareritt å ha i hus!!!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...